Širdies muzika pdf, epub, mobi

Širdies muzika | Jane Lovering

Atsisiųsti knygą Širdies muzika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9786090113073 • Širdies muzika.pdf
  Širdies muzika.epub
  Širdies muzika.mobi


  Širdies muzika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Širdies muzika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Širdies muzika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Širdies muzika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Širdies muzika aprašymas

  Aprašymas

  Kas nutinka, kai susitinka du jauni žmonės ir pajunta vienas kitam simpatiją, bet dar stipriau bando išsaugoti savo paslaptis?

  Džemaima Haton apsisprendžia pradėti naują gyvenimą ir pamiršti skaudžią praeitį. Pasiėmusi tik būtiniausius daiktus ir galvoje neturėdama jokio plano, ji išvažiuoja į kitą miestą – kur jos niekas nepažįsta ir nežino apie įvykius, kuriuos ji norėtų ištrinti iš atminties.
  Iš pradžių naujame mieste Džemaimą lydi sėkmė: atsitiktinai sutikta nedidelės krautuvėlės savininkė Saskija sutinka prekiauti jos kuriamais papuošalais, o ten pat dirbanti Rouzė pasiūlo pastogę. Tačiau netrukus reikalai ima šlyti: Saskija kažkodėl apsigalvoja ir nebenori priimti Džemaimos papuošalų…
  Bet nepavydėtinoje padėtyje atsidūrusiai Džemaimai ir vėl nusišypso sėkmė: užklydus į gitarų parduotuvę, keistuolis jos savininkas Benas Deivisas pasisiūlo prekiauti merginos papuošalais.
  Netrukus paaiškėja, kad atsiskyrėlis Benas, kaip ir Džemaima, turi didelių paslapčių… Tarp Džemaimos ir Beno netrukus ima megztis simpatija. Bet juos kaip siena skiria jųdviejų paslaptys, kurias abu kaip įmanydami saugo.
  Tačiau ar ilgai jiems pavyks slapstytis?
  Dar daugiau sumaišties įneš netikėti vingiai ir Saskijos bei Rouzės gyvenime…

  Knyga “Širdies muzika” 2011 metais Anglijoje išrinkta geriausiu romantiniu romanu.

  Iš anglų k. vertė Ramunė Vaskelaitė

  Leave a Reply