Širdies nerimas (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Širdies nerimas (Munken Premium) | Stefan Zweig

Atsisiųsti knygą Širdies nerimas (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9789955135500


 • Širdies nerimas (Munken Premium).pdf
  Širdies nerimas (Munken Premium).epub
  Širdies nerimas (Munken Premium).mobi


  Širdies nerimas (Munken Premium) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Širdies nerimas (Munken Premium) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Širdies nerimas (Munken Premium) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Širdies nerimas (Munken Premium) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Širdies nerimas (Munken Premium) aprašymas

  Aprašymas

  Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

  Jaunas, išvaizdus ir kilniaširdis karininkas, pakviestas į vietos aukštuomenės puotą, netikėtai prisimena pilies šeimininko dukrą, su kuria tą vakarą buvo supažindintas, bet kurios dar nepakvietė šokiui… Kaip apmaudu! Klaidą privalu tuoj pat ištaisyti… Deja, pareigingasis jaunuolis netrukus išgirsta skaudžią žinią – jaunoji panelė negali šokti ir turbūt jau niekada nebegalės…

  Neapsakomo kaltės jausmo ir užuojautos užvaldytas, jaunasis karininkas nusprendžia iš visos širdies palaikyti likimo smūgį patyrusią šeimą ir kasdien lankyti bei linksminti neįgalią merginą.

  Stefano Cveigo romanas „Širdies nerimas“ įtraukia į galingą jausmų dramos sūkurį, iš kurio sunku išsiveržti net gerokai po to, kai užverti paskutinį knygos puslapį.

  Iš vokiečių kalbos vertė Adomas Druktenis

  Leave a Reply