Širdimi regėti. Portretiniai eskizai pdf, epub, mobi

Širdimi regėti. Portretiniai eskizai | Vytautas Bubnys

Atsisiųsti knygą Širdimi regėti. Portretiniai eskizai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 23,5×14,3, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9786090103678 • Širdimi regėti. Portretiniai eskizai.pdf
  Širdimi regėti. Portretiniai eskizai.epub
  Širdimi regėti. Portretiniai eskizai.mobi


  Širdimi regėti. Portretiniai eskizai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Širdimi regėti. Portretiniai eskizai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Širdimi regėti. Portretiniai eskizai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Širdimi regėti. Portretiniai eskizai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Širdimi regėti. Portretiniai eskizai aprašymas

  Aprašymas

  Pagarbus jauno literato žvilgsnis į literatūros klasiką, išsaugotas iki šių dienų, kai apie patį autorių jau rašomos literatūrologinės monografijos, autentiški prisiminimai, kuriems nereikia fantazijos išdaigų, – taip galima būtų apibendrintai apibūdinti šias eseistines apybraižas.
  Visiems Vytauto Bubnio pieštiems literatūriniams portretams būdinga ne tik žmogiškoji šiluma, kurią gyvenime spinduliavo jų prototipai, bet ir labai šiltas, plastiškas, įžvalgus ir pastabus žodis, kurį gali ištarti tik didelis talentas ir didelė patirtis.
  Knygą „Širdimi regėti“ su malonumu paims į rankas ne tik gimnazijos moksleivis, universiteto studentas, bet ir daugelis skaitytojų, kurie jau dešimtmečius yra ištikimi rašytojo kūrybos gerbėjai, besidomintys ir tuo, kas paskelbiama apie iškiliausius mūsų krašto žmones.

  Petras Bražėnas

  Leave a Reply