Šiuolaikinė psichoterapija pdf, epub, mobi

Šiuolaikinė psichoterapija | Raymond J. Corsini, Danny Wedding

Atsisiųsti knygą Šiuolaikinė psichoterapija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Poligrafija ir informatika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 576
 • ISBN ar kodas: 9789986850656


 • Šiuolaikinė psichoterapija.pdf
  Šiuolaikinė psichoterapija.epub
  Šiuolaikinė psichoterapija.mobi


  Šiuolaikinė psichoterapija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šiuolaikinė psichoterapija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šiuolaikinė psichoterapija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šiuolaikinė psichoterapija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šiuolaikinė psichoterapija aprašymas

  Aprašymas

  Knyga „Šiuolaikinė psichoterapija“ – vienas žinomiausių pasaulyje psichoterapijos srities leidinių. Knygos tikslas – išsamiai apžvelgti svarbiausias psichoterapijos raidos tendencijas, pradedant Freudo, Adlerio ir Jungo teorijomis, ir baigiant moderniųjų psichoterapijos krypčių apžvalga.

  Knygos struktūra itin griežta: kiekviename skyriuje rasite konkrečios psichoterapijos krypties apžvalgą, jos istoriją, požiūrį į asmenybę, teorines ir praktines taikymo nuorodas. Teorija iliustruojama atvejo analize, o skyriaus pabaigoje pateikiamas naudingos literatūros sąrašas. Tokia struktūra ne tik supažindina, bet ir leidžia palyginti įvairias psichoterapijos mokyklas.

  Visi knygos “Šiuolaikinė psichoterapija” autoriai – profesionaliausi savo srities specialistai, o naująsias psichoterapijos kryptis pristato jų kūrėjai.

  Leave a Reply