Šiuolaikinė žūklė pdf, epub, mobi

Šiuolaikinė žūklė | Steponas Pučinskas

Atsisiųsti knygą Šiuolaikinė žūklė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786090100967 • Šiuolaikinė žūklė.pdf
  Šiuolaikinė žūklė.epub
  Šiuolaikinė žūklė.mobi


  Šiuolaikinė žūklė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šiuolaikinė žūklė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šiuolaikinė žūklė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šiuolaikinė žūklė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šiuolaikinė žūklė aprašymas

  Aprašymas

  Didžioji dalis medžiagos šiam atnaujintam Stepono Pučinsko knygos „Šiuolaikinė žūklė“ leidimui paimta iš autoriaus dienoraščių, užrašų ir straipsnių, publikuotų žūklės periodikoje. Leidinys papildytas naujais meškeriojimo būdais ir naujais požiūriais. Knyga paremta autoriaus patirtimi, tad joje rasite tik tai, kas geriausia pasiekta ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Knygoje „Šiuolaikinė žuklė“ išsamiai ir patraukliai pasakojama apie žvejybos įrankius, žuvų gaudymą, pašarus, masalus, įvairius nutikimus, atskleidžiama žvejybos subtilybių. Čia net ir patyrę žvejai ras pačios aktualiausios informacijos.
  Šios knygos autoriaus ir mano gero bičiulio kolekcijoje yra visų spalvų medalių, laimėtų šalies pirmenybėse ir kitose varžybose. Jis taip pat parašė daugybę publikacijų apie žūklę, vertėjauja pasaulio žūklės čempionatuose.
  Patrauklia kalba parašyta knyga labai išsami ir informatyvi. Joje rasite iš esmės viską, kas žinotina apie žvejybą šiuolaikine plūdine meškere.
  Gausybę patarimų apie įrankius, gaudymą, pašarus, masalus, įdomesnių žvejybos atvejų, subtilybių ir paslapčių ras net ir labiausiai patyrę žvejai.

  Leave a Reply