Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) pdf, epub, mobi

Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) |

Atsisiųsti knygą Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
TEV

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 36
 • ISBN ar kodas: 9786094332951


 • Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“).pdf
  Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“).epub
  Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“).mobi


  Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Skaičiuojame. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) aprašymas

  Aprašymas

  Ši knygutė yra viena iš serijos, skirtos matematiniams gebėjimams ugdyti, dalių. Aritmetikos užduotys joje yra tokios linksmos ir patrauklios, kad vaikai patys norėtų išgvildenti kiekvieną. Visos užduotys yra testinės ir tik vienas iš penkių pateiktų atsakymų teisingas. Tad suradus tą, kuris tikrai tenkina sąlygą, kitų atsakymų tikrinti nebereikia. Knygutės pabaigoje pateikiami aiškūs ir išsamūs sprendimai, teisingi visų užduočių atsakymai.

  Ši knygutė nėra uždavinynas. Norint rasti teisingą atsakymą, vien tiesiogiai pritaikyti matematikos žinias nepakaks. Daugeliu atveju pirmiausia reikės suvokti, ko ieškoti, po to – sugalvoti kaip. Tokio tipo užduočių dažnai pasitaiko matematiniuose konkursuose, olimpiadose ir net per egzaminus.

  Pateiktas užduotis turėtų įveikti 8–12 metų vaikai. Žinoma, ne visi ir ne visas vienu prisėdimu. Gal kai kurias teks pasilikti kitiems metams. Užduotys išdėstytos sunkėjimo tvarka, todėl rekomenduojama pradėti nuo pat pradžios – net jei pirmieji uždavinukai pasirodytų lengvučiai. Tačiau išsprendę visus arba bent daugumą jų, mokiniai ne tik pajus malonumą, bet ir bus gerai pasirengę bet kokiai patikrai.

  Leave a Reply