Skilusi pdf, epub, mobi

Skilusi | Megan Hart

Atsisiųsti knygą Skilusi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786090301999


 • Skilusi.pdf
  Skilusi.epub
  Skilusi.mobi


  Skilusi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Skilusi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Skilusi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Skilusi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Skilusi aprašymas

  Aprašymas

  Šį mėnesį aš vardu Merė. Kiekvieną mėnesį mano vardas vis kitoks: Brendė, Eimė… Kartais Džo nė nepasivargina paklausti. Bet jo kūnas, burna, jo prisilietimai, nesvarbu, kaip vadinuosi ar kur susitinkame, niekada nenuvilia. Seksas nepakartojamas, negaliu pasisotinti – lieku nekantriai laukti mūsų susitikimo kitą mėnesį.

  Mano tikrasis vardas Seidė. Kartą per mėnesį susitinkame su Džo per pietų pertrauką ir jis papasakoja apie naujausią savo moterį. Tik Džo nenumano, kad aš ir esu visos tos moterys, apie kurių glamones, įgeidžius, aimanas jis man pasakoja. Mintyse aš esu visos tos Džo sutiktos moterys. Žinau, tai negerai. Žinau, mano vyras to nesuprastų. Tačiau negaliu liautis. Kol kas dar negaliu.

  Stipru. Karšta, kartais net labai. Džo pasakojami seksualiniai nuotykiai intriguoja, bet ne mažiau svarbi ir Seidės istorija – jos skausmas, vienišumas ir savęs paieškos. Megan Hart ir vėl maloniai nustebino psichologiniais erotinio romano aspektais.

  Iš anglų kalbos vertė Lina Kaminskaitė

  Leave a Reply