Skonio žinynas pdf, epub, mobi

Skonio žinynas | Niki Segnit

Atsisiųsti knygą Skonio žinynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9785415022144 • Skonio žinynas.pdf
  Skonio žinynas.epub
  Skonio žinynas.mobi


  Skonio žinynas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Skonio žinynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Skonio žinynas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Skonio žinynas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Skonio žinynas aprašymas

  Aprašymas

  Ar kada galvojote apie tai, kodėl vieni dalykai dera, o kiti ne? Tai pirmoji knyga – unikalus maisto derinių rinkinys – pristatanti vieną derinį po kito abėcėlės tvarka: nuo klasikinių (aviena ir abrikosai), šiais laikais populiarių (šokoladas ir čili pipirai) iki neįprastų derinių (arbūzas ir austrės).
  Estetiška ir informatyvi knyga yra ne tik puikus vadovas, padėsiantis jums tobulėti virtuvėje, bet ir sąmojingas, inteligentiškas skaitinys, kuris gali priversti nemiegoti visą naktį.

  Knygoje pateikiama 980 derinių, o į jų aprašymus įausta 200 receptų arba jų užuominų. Knygoje nėra patiekalų ar jų ingredientų nuotraukų – vienintelės knygos iliustracijos, tai grafinės skonių paletės, pradedančios kiekvieną atskiros skonių temos skyrių.
  Iki dvidešimties metų Niki Segnit mokėjo ne ką daugiau nei nuskusti bulves, kol vieną dieną, beveik netyčia, pajuto malonumą gaminti. Nors ir mėgaujasi rafinuotais restoranų patiekalais, autorė nebando jų atkartoti, o verčiau eksperimentuoja gamindama namuose pagal kasdienius skirtingų šalių receptus. Niki Segnit yra marketingo specialistė, dirbusi su daugeliu garsių saldumynų, užkandžių, vaikų maisto, prieskonių, pieno produktų, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų prekių ženklų. Ji su vyru gyvena Londono centre.

  Leave a Reply