Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) pdf, epub, mobi

Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) | Olegas Orlovas

Atsisiųsti knygą Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Olegas Orlovas

 • Išleidimo metai: 2011
 • Puslapių skaičius: 228
 • ISBN ar kodas: 9786094081897


 • Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga).pdf
  Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga).epub
  Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga).mobi


  Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas (2 knyga) aprašymas

  Aprašymas

  Tai knyga “Skrydis į sveikimą. Sveikimo procesas” – apie mažą, mistikos persmelktą Abadianijos miestelį centrinėje Brazilijoje kur įsikūręs Casa Dom Inacio – vienas žymiausių dvasinių centrų pasaulyje, išgarsintas daugybės pasveikusių piligrimų istorijų, kurių negalėjo paneigti jokie medikai ir net mokslininkai. Bet ši knyga ne apie Abadianiją, dvasinį centrą ar vieną galingiausių pasaulio mediumų Joao Teixeirą de Faria, vadinamą Joao de Deus (Džoną nuo Dievo). Tai knyga apie gilų, emocinių išgyvenimų pripildytą gydymo procesą.

  72 herojai su savo unikaliais charakteriais ir nepakartojamomis istorijomis knygoje „kuria“ platų dvasinio sveikimo proceso paveikslą, kurį drąsiai galima pavadinti ,,dvasinio sveikimo psichologija”. Autorius kviečia skaitytoją pasinerti į šios knygos išgyvenimus, ,,perleidžiant” viską per savo suvokimo prizmę, įsiklausant į savo tylą, bandant rasti atsakymus savyje.

  Įvadas

  Mūsų gyvenimas sudarytas iš mažyčių detalių, kurių dažniausiai net nepastebime arba, atvirkščiai, jas per daug sureikšminame. Bet kiekvienas toks etapas – detalė, skatinanti kitų atsiradimus. Visa tai susijungia j vieną ilgą procesą.

  Pirmojoje savo knygos „Skrydis j sveikimą” dalyje „Džoao nuo Dievo, dvasinis gydymo fenomenas” skaitytojui bandžiau parodyti, kaip mes (mūsų sielos) atkeliaujame j žemę mokytis ir tobulėti, pereidami įvairias pasirinktas patirtis. Kiekvienas savo ateities gyvenimo detales aktyviai kuriame šiandien, tačiau dabartinė būsena yra ne kas kita, kaip praeities veiksmų rezultatas. Tik nepamirškime, kad j tašką, kuriame esame šiuo metu, mus atvedė ilgas kelias, todėl norint koreguoti savo šiandienos būseną bei kai kuriuos gyvenimo aspektus, reikia pasiruošti reikšmingiems pokyčiams, kuriuos vadinu sveikimo procesu.

  Pirmojoje savo knygoje kiek įmanoma vaizdžiau supažindinau skaitytoją su Kasa Dom Inacio centru, įvedžiau į religijų, dvasinio gydymo pasaulį, atkreipiau dėmesį į visuomenės įtaką bei žmogaus pasaulėžiūros formavimąsi ir jo požiūrį į gydymą. Kas gi iš mūsų nenori būti sėkmingas, sveikas ir laimingas? Tačiau negalime visa tai pasiekti tiesiog keisdami gyvenimo aplinkybes, žmones arba atsakomybę už savo gerovę užkraudami ant artimųjų, gydytojų, valdžios ar kieno nors kito pečių. Na, tai irgi yra sveikimo procesas, tik labai jau ilgas, nes žmogus klaidžioja aplinkkeliais, idant suprastų, jog atsakomybę už savo sveikatą ir laimę turi prisiimti pats.

  Antroji knygos „Skrydis į sveikimą” dalis „Sveikimo procesas” yra daugiau psichologinio pobūdžio, dėmesį skirianti žmogaus asmenybės transformacijai dvasinio gydymo metu. Veiksmas vyksta tame pačiame mažame Brazilijos miestelyje Abadianijoje bei už jo ribų. Kviečiu kartu išgyventi daugybę knygos herojų istorijų, kurių šioje knygoje yra nepalyginamai daugiau negu pirmojoje. Jos padės vaizdžiau atskleisti skaitytojui sveikimo proceso vingrybes.

  Tiesiog negaliu nepaminėti dviejų skyrių: vienas iš jų skirtas šio amžiaus maro – narkomanijos ir alkoholizmo -įveikimui, o antrajame kalbama apie tobulinimosi etapus, kuriuos galima pritaikyti dvasiniam bet kurios ligos gydymui. Tačiau šios knygos esmė – atskleisti sveikimo proceso subtilumą, parodyti, kad įmanoma pasiekti gerų rezultatų suvokus, jog būsena bei sveikata priklauso būtent nuo pačių žmonių. Ir, svarbiausia, noriu pasakyti, kad trokšdami pasveikti ar susikurti gerovę, neprivalome kažkur važiuoti. Tai galima pasiekti savo aplinkoje, savo namuose. Taigi, gero Jums skrydžio.

  Leave a Reply