Slaptasis ratas pdf, epub, mobi

Slaptasis ratas | L. J. Smith

Atsisiųsti knygą Slaptasis ratas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9786090108437


 • Slaptasis ratas.pdf
  Slaptasis ratas.epub
  Slaptasis ratas.mobi


  Slaptasis ratas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Slaptasis ratas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Slaptasis ratas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Slaptasis ratas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Slaptasis ratas aprašymas

  Aprašymas

  Atvykusi iš saulėtos Kalifornijos į rūškaną Salemą, Kesė ilgisi buvusio gyvenimo. Kalifornijoje liko visi draugai, įprasta mokykla. Be to, senelės namas keistas, tamsus, rodos, pilnas tykančių pabaisų.

  Naujoje mokykloje šeimininkauja slapto Klubo nariai. Netyčia nugirdusi įžūlių merginų – Klubo narių – pokalbį, Kesė patenka į jų nemalonę. Ji nebeišmano, kaip apsiginti nuo bauginančių Klubo narių patyčių, bet kartu jaučia prie jų keistą trauką. Vieną dieną Kesę nuo piktų pašaipų išgelbsti gražuolė kaimynė Diana. Merginos susidraugauja, tampa artimos kaip seserys. Jos padedama Kesė sužino, kad ji kilusi iš senųjų Salemo raganų ir yra įšventinama į Slaptąjį ratą. Tai jaudina, svaigina ir kelia mirtiną pavojų. Vienas neteisingas žingsnis gali ją sunaikinti…

  Veiksmo, meilės, pranašysčių ir šiurpių nutikimų kupinas „Slaptasis ratas“ pavergs visus mistinio žanro gerbėjus.

  Iš anglų k. vertė Vilija Vitkūnienė

  Leave a Reply