Slapti Gorbačiovo archyvai pdf, epub, mobi

Slapti Gorbačiovo archyvai |

Atsisiųsti knygą Slapti Gorbačiovo archyvai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090107058 • Slapti Gorbačiovo archyvai.pdf
  Slapti Gorbačiovo archyvai.epub
  Slapti Gorbačiovo archyvai.mobi


  Slapti Gorbačiovo archyvai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Slapti Gorbačiovo archyvai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Slapti Gorbačiovo archyvai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Slapti Gorbačiovo archyvai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Slapti Gorbačiovo archyvai aprašymas

  Aprašymas

  Didžiojoje Britanijoje gyvenantis rusų istorikas Pavelas Stroilovas, 2011 m. bendradarbiavęs su britų žurnalu „The Spectator“, jame išspausdino dalį slaptų su Michailu Gorbačiovu susijusių dokumentų, kuriuose minimi 1991 m. sausio 13 d. įvykiai Vilniuje. Pasak Stroilovo, tų dokumentų (šioje knygoje jie apima 1989 01 24–1991 07 8 laikotarpį ir susiję su Lietuva) kopijas jis slapta pasidarė Maskvoje, Tarptautiniame ekonominių, socialinių ir politologinių studijų fonde (Gorbačiovo fonde), kai tyrinėjo tenai esančią medžiagą.
  2004-aisiais Stroilovas išvyko į Vakarus ir Didžiojoje Britanijoje pasiprašė politinio prieglobsčio. Tie dokumentai buvo pateikti teismui kaip įrodymas, kad Stroilovo prašymas – pagrįstas. Pasak istoriko, jeigu dokumentai būtų buvę suklastoti, būtų pasipiktinęs Gorbačiovo fondas, bet pretenzijų jis nepareiškė. Dabar jau dalis Fondo archyvų tyrinėtojams neprieinama.
  Pasak Stroilovo, šie dokumentai ne tik keičia istorinį Gorbačiovo įvaizdį, bet ir išsklaido perestroikos mitą.

  Leave a Reply