Slapti gyvenimai pdf, epub, mobi

Slapti gyvenimai | Diane Chamberlain

Atsisiųsti knygą Slapti gyvenimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 464
 • ISBN ar kodas: 9786090114254 • Slapti gyvenimai.pdf
  Slapti gyvenimai.epub
  Slapti gyvenimai.mobi


  Slapti gyvenimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Slapti gyvenimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Slapti gyvenimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Slapti gyvenimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Slapti gyvenimai aprašymas

  Aprašymas

  “Po „Slaptų gyvenimų“ parašiau dar ne vieną romaną, tačiau šis mano širdyje užima ypatingą vietą.”
  Diane Chamberlain

  Iden Raili – graži moteris, garsi aktorė. Po skausmingų skyrybų su vyru ji nutaria pasinerti į praeitį ir sukurti filmą apie savo motiną – įžymią vaikų rašytoją Kateriną Svift. Ji žuvo, kai Iden buvo vos ketverių.
  Visų vadinama keistuole Katerina dažnai tūnodavo uoloje šalia namų, ten rašydavo ir slėpėsi nuo žmonių. Pačios Iden prisiminimai blyškūs, tačiau praeities įvykius padeda atkurti dėdės Kailo, motinos brolio, išsaugotas Katerinos dienoraštis.
  Rašytojos vaikystė buvo nelengva. Katerina gyveno užsisklendusi savo pasaulėlyje, ir tik dienoraštis bei besąlygiška brolio meilė gelbėjo ją nuo skaudžios vienatvės.

  Apsilankiusi savo vaikystės namuose Iden suvokia, koks dramatiškas buvo jos motinos gyvenimas. Čia ji iš naujo susipažįsta su praeitimi, kruopščiai slėptomis paslaptimis, susiduria su įsisenėjusiu melu.
  Ieškodama medžiagos filmo scenarijui, Iden susipažįsta su maloniu vyriškiu. Tačiau ir jis turi savų demonų bei paslaptį, grasinančią sužlugdyti jųdviejų ką tik susikurtą laimę. Iden tenka priimti širdį draskantį sprendimą: atsikratyti praeities šmėklų ir pradėti rūpintis savo pačios gyvenimu.

  Iš anglų k. vertė Regina Šeškuvienė

  Leave a Reply