Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą pdf, epub, mobi

Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą | Greta Lietuvninkaitė

Atsisiųsti knygą Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786090122860


 • Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą.pdf
  Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą.epub
  Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą.mobi


  Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Slėpynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą aprašymas

  Aprašymas

  Jei sėkmė yra stulbinami gyvenimo pasiekimai, priverčiantys aplinkinius skaičiuoti savo stalo sidabrą, tai ši knyga – apie nesėkmę. Jei meilė – tai romantiškas apsvaigimas, persipynęs su savininkišku kaprizu, tai šioje knygoje meilės nerasite. Jei gyvenimą laikote tyra gėrio buveine, verčiau atmerkite akis. Tikrovė žaidžia slėpynių.

  Istorijos apie lepią merginą iš Lietuvos sostinės veiksmas netikėtai persikelia į Kanadą ir Islandiją. Dėl nepalankių gyvenimo aplinkybių elitinė Margaritos kasdienybė virsta slapstymusi svečiose šalyse, visuomenės žavėjimasis ja – artimųjų abejingumu, jau ir taip nepavydėtiną padėtį dar labiau apkartina narkotikų pasaulio realybė.
  Atsidūrus gyvenimo kryžkelėje, jaunai merginai tenka žengti kitą žingsnį – arba lengvą, arba teisingą. Nuopuolių kupina merginos kasdienybė, ryškūs personažų charakteriai, spalvingi kelionių aprašymai ir jautrūs dialogai kviečia iš naujo perkainoti savo gyvenimo vertybes ir prioritetus.

  Leave a Reply