Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą pdf, epub, mobi

Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą | Michael Bond

Atsisiųsti knygą Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 22×28, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786094410390


 • Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą.pdf
  Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą.epub
  Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą.mobi


  Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems. Šeši pasakojimai skaityti prieš miegą aprašymas

  Aprašymas

  Pedingtonas atrodė toks švarutis, kad niekaip negalėjai ant jo pykti. Kailiukas minkštas ir švelnus it šilkas, nosytė švytinti it saga, o letenos – tarsi niekad nelietusios uogienės ir kremo.

  Susipažinkite! Tai meškiukas Pedingtonas, kupinas gyvenimo džiaugsmo ir gerų ketinimų. Ir pasirengęs visu tuo pasidalyti, tačiau… šiuo meškiuku reikia ir pasirūpinti! Mat atvykėliui iš Slaptingojo Peru, puikiai išauklėtam ir mandagiam, gyvenimas Londone kelia daugybę klausimų. Ar Karališkojo parko pievelę šienauja pati Karalienė? Kodėl marmeladu išsiterlioję meškinai taksi vežami už dvigubą kainą?.. Ir kaipgi galų gale sumaniai išsiropšti iš vonios, sklidinos muilino vandens?

  „Tikiuosi, kad skaitydami šias šešias istorijas patirsite tokį pat džiaugsmą, kokį aš jaučiau jas rašydamas“ – sako knygos autorius įžangoje.

  Džiaugsmo suteiks ir šmaikščios, įsimenančios iliustracijos, jau pamėgtos viso pasaulio vaikų.

  Kiekvienas, kuris įsigys knygą “Smagiausios Pedingtono istorijos patiems mažiausiems”, prisijungs prie labdaros projekto. Dalis surinktų lėšų virs knygomis, kurios papildys skurstančių bibliotekų lentynas ir pradžiugins mažuosius skaitytojus.

  Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

  Iliustravo R. W. Alley

  Leave a Reply