Smaragdinis atlasas pdf, epub, mobi

Smaragdinis atlasas | Stephens John

Atsisiųsti knygą Smaragdinis atlasas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786090103777


 • Smaragdinis atlasas.pdf
  Smaragdinis atlasas.epub
  Smaragdinis atlasas.mobi


  Smaragdinis atlasas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Smaragdinis atlasas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Smaragdinis atlasas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Smaragdinis atlasas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Smaragdinis atlasas aprašymas

  Aprašymas

  KEITĖ – vyriausia. Vienintelė prisimena tėvus. Pažadėjo globoti broliuką ir sesutę iki pat sugrįžimo.
  MAIKLAS – knygius. Liesas, prakaulus. Kiekvienoje prieglaudoje kam nors užkliūva (jo akiniai vis atsiduria tualete). Mėgsta istorijas apie burtininkus, ypač tas, kuriose veikia dvorfai.
  EMA – mažutė triukšmadarė. Atsidavusi broliui ir seseriai. Laiko Maiklą dideliu keistuoliu, bet duoda atkirtį kiekvienam, kas taip sako. Dusyk paslapčiom įmetė Maiklo akinius į tualetą.
  Įsidėmėkite:
  1. Magija yra tikras dalykas.
  2. Ema moka žodį „prašau“.
  3. Tik jie vieni gali išgelbėti pasaulį.
  Nuostabiausias yra numeris 2.

  Kvapą gniaužiantys nuotykiai ir nepakartojamos išdaigos! Smaragdinis atlasas Keitę, Maiklą ir Emą nubloškia į keistus, pavojingus kraštus.
  Ši trijulė pasiryžusi išsaugoti šeimą (bet išgelbsti ir pasaulį).
  Snieguotą žiemos naktį tamsios jėgos išplėšia iš namų tris mažus vaikus. Praėjo dešimt metų, bet Keitė, Maiklas ir Ema vis dar nežino, kas ir kodėl išdraskė jų šeimą.
  Atsakymas slypi užburtame Atlase.
  Naudojantis Atlaso galiomis vaikai nutremiami į šalį, kurią valdo auksaplaukė Grafienė ir jai pavaldi besielių Rėksnių armija. Netrukus Keitė, jos broliukas ir sesutė įveliami į neįtikėtiną nuotykį, kuriame susiduria su belaisviais vaikais, nelauktais sąjungininkais, vilkais, milžinu su kardu, dalyvauja požemių mūšiuose, prašmatniame vaiduokliškame pokylyje ir įsivelia į trijų neapsakomą galią suteikiančių Knygų paiešką.

  Leave a Reply