Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę pdf, epub, mobi

Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę | David Perlmutter, Kristin Loberg

Atsisiųsti knygą Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090123409


 • Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę.pdf
  Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę.epub
  Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę.mobi


  Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Smegenų gyvybingumo paslaptis. Visa tiesa apie mikroorganizmų reikšmę aprašymas

  Aprašymas

  Bestselerio „Tylieji smegenų žudikai“ autorius atskleidžia, kaip žarnyno bakterijos gali nulemti Jūsų smegenų likimą. D. Perlmutteris, žinomas neurologas, remdamasis naujausiais mokslo tyrimais atskleidžia, kaip smegenų veikla yra susijusi su gausybe mikroorganizmų, t. y. su mikrobiomu, esančiu kiekvieno mūsų organizme. Ar žinote, kad mikroorganizmų yra gerokai daugiau nei kūno ląstelių?

  Sudėtingos ir sekinančios smegenų ligos: vaikų autizmas, ADS ar vis jaunesniems žmonėms išsivystanti demencija šiuo metu diagnozuojama vis dažniau. Dr. D. Perlmutteris paaiškina sudėtingą žarnyno mikrobų ir smegenų ryšį, aprašo, kaip, kūdikiui gimus, pradeda vystytis jo mikrobiomas ir kaip jo būklė priklauso nuo gyvensenos.

  Sveikos mitybos rekomendacijos ir 6 pakopų programa sumažins neurologinių ligų riziką!

  Dr. Davidas Perlmutteris yra neurologas, Amerikos mitybos kolegijos narys, įkūręs savo vardo sveikatos centrą. Jis daug metų tyrinėja smegenų veiklą ir jos sąsają su mityba, mūsų gyvenimo būdo ir smegenų veiklos ryšį. D. Perlmutteris yra apdovanotas už inovatyvius neurologinių ligų gydymo metodus, taip pat jam skirta JAV Metų gydytojo vardo premija.

  Iš anglų k. vertė Michailas Aizenas

  Leave a Reply