Sniegė ir jos devynetas pdf, epub, mobi

Sniegė ir jos devynetas | Pasi Ilmari Jaaskelainen

Atsisiųsti knygą Sniegė ir jos devynetas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955346029 • Sniegė ir jos devynetas.pdf
  Sniegė ir jos devynetas.epub
  Sniegė ir jos devynetas.mobi


  Sniegė ir jos devynetas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sniegė ir jos devynetas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sniegė ir jos devynetas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sniegė ir jos devynetas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sniegė ir jos devynetas aprašymas

  Aprašymas

  Romane “Sniegė ir jos devynetas” vaizduojamas atkampaus šiaurietiško miestelio gyvenimas, kurį gaubia mistinės paslaptys. Čia susibūrusi ambicingų literatų draugija, išugdžiusi Suomijai ne vieną iškilų autorių.
  Draugijos steigėja vaikų rašytoja Laura Sniegė netikėtai dingsta savo namuose vidury žiemos pokylio. Jauna mokytoja Ela Milana ima tirti šį įvykį ir daugelį kitų paranormalių reiškinių, susijusių su draugijos nariais. Nenorom ji įtraukiama į keistą psichologinį literatų žaidimą, kurio taisyklės išties grėsmingos.
  Kuo baigsis tyrimas, neįmanoma atspėti ligi paskutinio puslapio.

  Knyga parašyta grakščiu, žaismingu stiliumi, pasitelkiant stebuklinę tautosaką ir gaivališką vaizduotę. Intriguojantis siužetas supintas iš siaubo ir mistikos, detektyvo ir juodojo humoro elementų.

  „Sniegė ir jos devynetas“ (2006) – pirmas autoriaus romanas, jis išleistas Didžiojoje Britanijoje, JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Čekijoje, netrukus pasirodys Turkijoje.

  Iš suomių kalbos vertė Danutė Sirijos Giraitė

  Leave a Reply