Šnipų vadas pdf, epub, mobi

Šnipų vadas | Brad Thor

Atsisiųsti knygą Šnipų vadas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mileda

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955787389


 • Šnipų vadas.pdf
  Šnipų vadas.epub
  Šnipų vadas.mobi


  Šnipų vadas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šnipų vadas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šnipų vadas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šnipų vadas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šnipų vadas aprašymas

  Aprašymas

  Vieno mėgstamiausių amerikiečių rašytojų Brad Thor knyga „Šnipų vadas“ pasakoja pribloškiančiai realistišką istoriją apie kovą dėl taikaus pasaulio – ar pavyks amerikiečių žvalgybos agentui sustabdyti beprasidedantį pasaulinį karą? Skoto Harvato misija šį kartą išskirtinai pavojinga.

  Slapta organizacija visoje Europoje puldinėja diplomatus. Raudonąsias brigadas ir Raudonąją armiją primenantys beveidžiai teroristai, atrodo, turi tokius pačius tikslus. Tačiau tarptautinio šnipinėjimo šešėliuose išvaizda visada yra apgaulinga.

  Viena iš pavojingiausių pasaulio žvalgybos agentūrų ruošia kovos lauką. Jos darbas – demoralizuoti priešą ir laimėti konfliktą jam dar neprasidėjus. Kad tai pasiektų, teks sukelti chaosą, destrukciją ir priešpriešą. O jų kelyje yra tik viena kliūtis.

  Į Europą išsiųstas Skotas Harvatas su savo komanda gauna sudėtingą užduotį – padaryti viską, kad Amerika ir jos NATO sąjungininkės nebūtų įtrauktos į karą.

  Kovos su terorizmu agentas Skotas, pasitraukus vadovui, turi imtis vaidmens, kurio visą gyvenimą vengė ir kuriam, jo manymu, yra visiškai nepasirengęs. Ar lemiamu metu, per itin svarbią operaciją jis sugebės susiimti? O gal Amerika ir visas Vakarų pasaulis patirs neįtikėtiną nuosmukį? Tačiau Skotas elgiasi taip, kaip visada – ko besiimtų, jis perrašo taisykles. Visas.

  Trileryje „Šnipų vadas“ Skotas yra gudresnis, pavojingesnis ir labiau nepermaldaujamas nei kada nors anksčiau.

  „B. Thor įtikinamai vaizduoja Rusiją kaip atgimusią Šaltojo karo laikų imperiją, pasiryžusią atkovoti savo buvusią teritoriją.“
  The Washington Post

  „Šnipų vadas“ sužavės visus, kuriems patinka protingi ir įžvalgūs trileriai apie šnipus.“
  Bookreporter.com

  Brad Thor (g. 1969 m.) – amerikiečių rašytojas, trilerių meistras. Jis yra aštuoniolikos romanų autorius. Buvo paskelbęs apie tai, jog kandidatuos į JAV prezidento postą ir mes iššūkį Donaldui Trumpui 2020 metais, tačiau vėliau pasitraukė iš Respublikonų partijos ir šiuos ketinimus atšaukė.

  B. Thor knygos leidžiamos visame pasaulyje, Lietuvoje neseniai išleista jo knyga „Liucernos liūtai“, kurią knygynas „Barnes and Noble“ pavadino vienu iš dešimties geriausių kada nors išleistų trilerių. Daug rašo apie terorizmą, dažnai yra kviečiamas į įvairias diskusijas ar pokalbius apie terorizmo grėsmę pasaulyje.

  Prieš tapdamas romanistu, B. Thor rašė scenarijus, buvo prodiuseris ir TV laidų vedėjas.

  Iš anglų kalbos vertė Donatas Masilionis

  Leave a Reply