Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas pdf, epub, mobi

Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas | Lina Dagilienė

Atsisiųsti knygą Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 236
 • ISBN ar kodas: 9786090211120


 • Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas.pdf
  Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas.epub
  Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas.mobi


  Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas aprašymas

  Aprašymas

  Socialinės apskaitos fenomeną aprašančioje mokslinėje literatūroje vyrauja empiriniai tyrimai, o teorinių tyrimų, aiškinančių socialinės apskaitos reiškinio priežastis ir būtinumą, yra mažai ir jie skiriasi. Įvertinti įmonės poveikį aplinkai ir visuomenei siūloma įvairiai, tačiau trūksta sisteminio požiūrio į socialinės apskaitos metodikas, atskleidžiančio, kaip šios metodikos yra susijusios tarpusavyje ir kokia yra jų reikšmė konkrečiam įmonių tipui.
  Monografijoje “Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas” teorinės studijos apibendrinamos pabrėžiant socialinę apskaitą reguliuojančius institucinius veiksnius, socialinės apskaitos sąsajas su įmonių socialine atsakomybe ir įmonės vertės kūrimu, taip pat aprašant socialinės informacijos kiekybines ir kokybines charakteristikas.

  Leidinys “Socialinė apskaita: teorinė argumentacija ir vertinimas” gali būti naudingas studentams, vadovams, apskaitos profesijų darbuotojams, tapti geru pagalbininku nefinansinės informacijos atskleidimo srityje.

  Leave a Reply