Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai pdf, epub, mobi

Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai | Rytis Leonavičius

Atsisiųsti knygą Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
LSMU Leidybos namai

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 276
 • ISBN ar kodas: 9789955152873


 • Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai.pdf
  Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai.epub
  Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai.mobi


  Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai aprašymas

  Aprašymas

  Monografijoje “Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai” nagrinėjamas šiandieninis požiūris į psichopatologiją, keliami klausimai, susiję su skaitytojo požiūriu į psichiką, atskleidžiami socialiniai psichopatoligijos aspektai, aiškinamasi, kaip naujas požiūris į reiškinius, susijusius su mūsų psichika, gali padėti skaitytojui geriau prisitaikyti visuomenėje ir pagerinti jo gyvenimo kokybę.

  Knygoje “Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai” pateikiami ne tik paradoksai ir hipotezės, susiję su psichopatologijos socialinėmis priežastimis, bet ir namažas kiekis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijoje bei kitose aukštosiose mokyklose atliktų psichosocialinių tyrimų.

  Knyga “Socialinis psichopatologijos veidas: hipotezės ir paradoksai” skirta medicinos studentams, rezidentams, gydytojams, ypač tiems, kurie žada ateityje gyvenimą susieti su psichiatrija arba jau yra tai padarę.

  Leave a Reply