Sofi pasirinkimas pdf, epub, mobi

Sofi pasirinkimas | William Styron

Atsisiųsti knygą Sofi pasirinkimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 592
 • ISBN ar kodas: 9786090110195


 • Sofi pasirinkimas.pdf
  Sofi pasirinkimas.epub
  Sofi pasirinkimas.mobi


  Sofi pasirinkimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sofi pasirinkimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sofi pasirinkimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sofi pasirinkimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sofi pasirinkimas aprašymas

  Aprašymas

  “Sofi pasirinkimas” – tai didžiausias ir įspūdingiausias W. Styrono romanas.
  Beprotiškos įtampos sklidinas pasakojimas nukelia į prieškario Lenkiją, Antrojo pasaulinio karo metų Krokuvą ir Varšuvą. Knygos herojės Sofi lemtingasis pasirinkimas – baisioji jos paslaptis. Išlikusi gyva, kankinama kaltės, 1947 m. Sofi atsiduria Niujorke, čia sutinka savo gelbėtoją ir piktąjį demoną Nataną. Jų liguistą, beviltišką meilę iki pat atomazgos stebi ir aprašo bičiulis Stingas, pradedantysis rašytojas, jaunatviškai įsimylėjęs Sofi.

  Rašytojas talentingai susieja subtilią psichologinę individo dramą su pasaulio tragizmu ir dar kartą įrodo, jog „absoliutus blogis yra neišnaikinamas“. Knygos įtaigumą sustiprina tai, jog autorius pažinojo Sofi prototipą. Beje, 1980 m. Lenkijoje romanas buvo uždraustas.

  Williamas Styronas (1925–2006) – XX a. amerikiečių literatūros klasikas. Jo kūryba – tai nuolatinė akistata ir kova su depresija. Jo romanai kalba apie tai, kaip, susidūrus su pasaulio siaubu, prarandamas sielos nekaltumas. Rašytojas analizuoja blogį, jo aspektus ir apraiškas, mąsto apie tai, kodėl žmonės piktdžiugiškai kenkia ir naikina vieni kitus. Kalta visuomenės sankloda ar netobula žmogaus prigimtis?
  Svarbiausi Styrono romanai – „Ir padegė šiuos namus“ (liet. k. 2004, „Alma littera“), „Sofi pasirinkimas“ (liet. k. 2002, „Alma littera“).
  W. Styrono kūryba – tai ir JAV Pietų balsas, stilistika ir užmoju primenantis jo garsųjį kraštietį W.Faulknerį, nes abu vis dėlto tiki žmogaus dvasios stiprybe.

  Iš anglų k. vertė Auksė Mardosaitė

  Leave a Reply