Sofija pdf, epub, mobi

Sofija | Viktorija Daujotytė

Atsisiųsti knygą Sofija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 343
 • ISBN ar kodas: 9786094251573 • Sofija.pdf
  Sofija.epub
  Sofija.mobi


  Sofija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sofija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sofija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sofija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sofija aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Sofija” autorė, kaip jai įprasta, jautriai ir giliai analizuoja Sofijos Čiurlionienės-Kymantaitės gyvenimą ir kūrybą.

  Kymantaitės gyvenimas knygoje “Sofija” tyrinėjamas kaip tekstas, ypatingą dėmesį atkreipiant į jos kovą už vyrų ir moterų lygybę, aktyvų dalyvavimą Vilniaus spaudos gyvenime; aptariamas jos platus kūrybinis palikimas. Bendro gyvenimo su Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu svarba atskleidžiama analizuojant jųdviejų laiškus, taip pat apžvelgiamas Sofijos santykis su jos šeimos nariais, lietuviškąja literatūros tradicija, kalbos mokytojais. Kymantaitės darbai lyginami su Vydūno, teigiama, kad ji buvusi ne vien sociokritikė, bet ir viena svarbiausių savo laikmečio švietėjų.

  Leave a Reply