Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? pdf, epub, mobi

Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? | Rūta Banionytė

Atsisiųsti knygą Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9786090132579


 • Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?.pdf
  Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?.epub
  Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?.mobi


  Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šokoladas sielai. Kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti? aprašymas

  Aprašymas

  Riboto leidimo knyga.

  Rūtos Banionytės knyga „Šokoladas sielai“ – tai moters kelionė, papasakota be galo atvirai ir nuoširdžiai, papildyta pačios Rūtos atradimais ir suvokimais bei patarimais kitoms moterims – kaip pamilti save, sustiprėti ir užmegzti išsvajotą romaną su… savimi.

  Rūta Banionytė – populiaraus, moterims skirto tinklaraščio tuo pačiu pavadinimu – „Šokoladas sielai“ – įkūrėja ir autorė. Šį tinklaraštį per metus aplanko apie pusė milijono moterų. Būtent jame R. Banionytė pradėjo pasakoti apie savo laimės ir pilnatvės paieškas, kurios ją nunešė ir į Holivudo spindesį, ir į Afrikos skurdą. Kol galiausiai vis tiek teko grįžti į save.

  Rūta anksti pradėjo modelio karjerą ir daug keliavo po pasaulį. Trokšdama įrodyti, kad gali susirasti vyrą ir norėdama likti Jungtinėse Amerikos Valstijose, ištekėjo už Los Andželo turtuolio. Tačiau pinigai ir turtai nepadėjo moteriai pasijusti laimingai. Pradėjusi kelionę į save, ji ėmė ieškoti nemeilės sau priežasčių ir būdų, kaip pažinti, suprasti ir iš naujo save įvertinti.

  „Iš šalies atrodė, kad gyvenu svajonių gyvenimą, bet iš tiesų aš buvau tik iš lėto vystanti moteris, paskendusi nuobodaus gyvenimo rutinoje. Galėjau taip nugyventi dar daug metų, bet viduje kirbantis troškimas mylėti ir būti mylimai man neleido užmigti prie žydro baseino…“ (R. Banionytė)

  Knygoje „Šokoladas sielai“ R. Banonytė pateikia sistemą, sudarytą per daugiau nei dešimtmetį trukusias paieškas, padėsiančią kitoms moterims greičiau ir paprasčiau nueiti kelią, kurį teko įveikti pačiai autorei. Ji lankė daugybę kursų ir seminarų, vėliau savo patirtimi ėmė dalintis su artimiausiomis draugėmis, o jų susidomėjimas ir pasiekti rezultatai paskatino veiklą tik dar labiau plėsti. Knygoje „Šokoladas sielai“ nėra sausų teorinių patarimų – visi jie išbandyti ir pritaikyti.

  – Ką tavo vyro tipas pasako apie tave?

  – Kokios yra moteriškumo paslaptys, kurių taip trokšta vyrai? Ir kodėl patys vyrai niekada jų neatskleistų?

  – Kokios 5 didžiausios klaidos atvedė autorę iki skyrybų? (Gali būti, kad vien šiandien padarėte bent keletą iš jų…)

  – Viskas, ką žinote apie seksą, yra melas – ką daryti, kad intymus gyvenimas pagerėtų?

  – 5 mitai apie pasitikėjimą savimi ir 10 naudingų pasitikėjimo savimi taisyklių.

  – Kokios pagrindinės kliūtys kelyje į sėkmę? Ką reikėtų daryti norint gyventi turtingiau?

  – Kaip nepasenti anksčiau laiko? Kokios yra jaunystės paslaptys?

  Autorė atsako į šiuo klausimus ir atvirai pasakoja apie savo gyvenimą. Ji perspėja, jog nevertėtų tikėtis greitų rezultatų, nes daugybę metų trukęs savęs ignoravimas ar net neapykanta sau, negali išgaruoti kaip dūmas.

  Leave a Reply