Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga pdf, epub, mobi

Sostų žaidimas. Ciklo

Atsisiųsti knygą Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 640
 • ISBN ar kodas: 9786090105375


 • Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga.pdf
  Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga.epub
  Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga.mobi


  Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sostų žaidimas. Ciklo “Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga aprašymas

  Aprašymas

  Sostų žaidime – pergalė arba mirtis!

  „Žiema artėja…“ – rūstūs, negandas pranašaujantys žodžiai, įrašyti Edardo Starko, Vinterfelo lordo ir Šiaurės sergėtojo šeimos herbe. Septynios karalystės, prieš tris šimtus metų krauju ir ugnimi suvienytos drakonų karaliaus Eigono Užkariautojo, išgyvena apgaulingos ramybės laikus. Drakonai mirė, o kartu su jais sunyko ir galinga ilgamečių karalių Targeirinų giminė. Dabar Geležinį sostą – Septynių karalysčių valdžios simbolį –užgrobęs karalius Robertas Barateonas. Ir jis atvyksta į Vinterfelą prašyti Edardo Starko, vaikystės draugo ir maišto kovų bendražygio, tapti karaliaus patarėju.

  Taip prasideda pirmoji „Ledo ir ugnies giesmės“ dalis „Sostų žaidimas“. Rašytojas George‘as R. R. Martinas sukūrė nepaprastą fantasy knygų seriją: jo vaizduotėje gimė iki mažiausių smulkmenų apgalvotas pasaulis. Su sava istorija, mitologija, religija, netgi gamtos dėsniais. Iš pirmo žvilgsnio Septynių karalysčių gyvenimas skaitytojams primins viduramžių feodalinę santvarką: pilyse šeimininkauja lordai, riteriai kaunasi turnyruose, kilmingos damos ištekinamos dar nesulaukusios pilnametystės. Magijos nuojauta sklando ore, tačiau įsitraukus į septynių didžiųjų šeimų intrigų verpetą galima ir pamiršti, kad kažkada šiame pasaulyje skraidė drakonai, kad Šiaurėje stūksanti ledo Siena gina Septynias karalystes nuo paslaptingųjų Kitų, o lordo Edardo Starko vaikai augina paskutiniuosius didvilkius. Garbė, šeima, meilė, kova dėl valdžios ir kerštas – svarbiausi Septynių karalysčių kilmingųjų gyvenimo varikliai.

  Vos pasirodžiusi fantastinės epopėjos „Ledo ir ugnies giesmė“ pirmoji knyga „Sostų žaidimas“ tiek iš skaitytojų, tiek iš kritikų sulaukė puikių įvertinimų. Romanas laimėjo ne vieną premiją ir buvo nominuotas geriausio pasaulyje fantasy

  kūrinio apdovanojimui.

  „Amerikietiškuoju Tolkienu“ vadinamo George’o R. R. Martino knygomis susidomėjo ir televizijos gigantė HBO. Buvo sukurtas 2011 m. metų sensacija tapęs televizijos serialas „Sostų žaidimas“.

  Vertė Rasa Tapinienė

  Leave a Reply