Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga pdf, epub, mobi

Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga |

Atsisiųsti knygą Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Laisvos valandos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 23×23, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 100
 • ISBN ar kodas: 9786094100703


 • Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga.pdf
  Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga.epub
  Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga.mobi


  Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga aprašymas

  Aprašymas

  „Spalvingas gamtos sapnas“ – spalvinimo knyga skirta ne tik spalvinimui. „Spalvingas gamtos sapnas“ – tai malonus ir prasmingas laiko praleidimas, spalvinimas ir piešimas, atpalaiduojanti kūryba…

  Švelniai slysdamas balto popieriaus paviršiumi, spalvotas pieštukas atrakina pasąmonės duris. Šis paprastas meno įrankis padeda meistriškai nubraižyti vidinį žemėlapį, išlieti jausmus ir pajusti trokštamą vidinę ramybę.

  Dar senovės išminčiai tikėjo, kad spalva gali ne tik atkurti dvasinę pusiausvyrą, bet ir išgydyti daugelį fizinių negalavimų. Šiandien jau niekas neabejoja, kad meno terapija padeda suprasti, kas esame, išreikšti mintis ir jausmus, kurių negalime pasakyti. Ji suteikia estetinį pasitenkinimą, skatina savimonę, formuoja asmenybę ir ugdo jautrumą – gydo tiek kūną, tiek sielą.

  „Spalvingas gamtos sapnas“– ne tik piešinių rinkinys, skirtas spalvinimo džiaugsmui patirti. Jos puslapiuose galėsite išsamiau susipažinti su meno terapija, sužinoti, ką apie žmones sako spalvos, ir kaip svarbu mokėti įveikti stresą. Įrodysime, kad menas ir kūryba gali lydėti kiekviename žingsnyje – ruošiantis šventei, puošiant namus ar vakarus leidžiant su mėgstama knyga rankose. Juk piešiniais galima puošti viską: knygų skirtukus, etiketes, stalo korteles ir atvirukus, o kruopščiai nuspalvintus lapus paprasčiausiai įrėminti ir pakabinti ant sienos.


  Linkime malonaus ir prasmingo laiko skaitant, spalvinant, kuriant kartu su knyga „Spalvingas gamtos sapnas“!

  Leave a Reply