Spalvos. Lavinamoji dėlionė pdf, epub, mobi

Spalvos. Lavinamoji dėlionė |

Atsisiųsti knygą Spalvos. Lavinamoji dėlionė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Pionierius

 • Išleidimo metai: 2009
 • ISBN ar kodas: 4779030060129 • Spalvos. Lavinamoji dėlionė.pdf
  Spalvos. Lavinamoji dėlionė.epub
  Spalvos. Lavinamoji dėlionė.mobi


  Spalvos. Lavinamoji dėlionė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Spalvos. Lavinamoji dėlionė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Spalvos. Lavinamoji dėlionė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Spalvos. Lavinamoji dėlionė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Spalvos. Lavinamoji dėlionė aprašymas

  Aprašymas

  Pristatome spalvingiausią lavinamąją dėlionę „Spalvos“! Ši dėlionė skirta 2-6 metų vaikams. Šią dėlionę sudaro net 96 didelės dalys, iš kurių susideda 12 skirtingų spalvų gėlyčių, kiekviena iš 8 dalių. Kiekvienoje gėlytėje yra 7 žiedlapiai su įvairiomis gyvūnų, augalų, daiktų, transportų priemonių ir reiškinių nuotraukomis.

  Ši dėlionė visapusiškai plečia vaiko vaizduotę ir akiratį, supažindina su supančiu pasauliu bei moko daiktą susieti su tam tikra spalva, pvz., kad rugių laukas yra geltonas. Ši dėlionė taip pat gali būti naudojama vaiko loginio mąstymo ugdymui: įdėkite į gėlytę vieną kitos spalvos žiedlapį ir paklauskite vaiko, kuri dalis čia netinka ir kodėl.

  Vienos dėlionės dydis 21 x 21 cm.
  Dėžutės dydis 31 x 21 x 7 cm.

  Pasinerkite į spalvų kupimą pasaulį kartu su dėlione “Spalvos”!

  Leave a Reply