Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms pdf, epub, mobi

Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms | Rima Paukštė

Atsisiųsti knygą Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Pasaulio prekyba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 23×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 228
 • ISBN ar kodas: 9786099556604


 • Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms.pdf
  Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms.epub
  Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms.mobi


  Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms aprašymas

  Aprašymas

  Rima Paukštė yra pirmosios renginių organizavimo kompanijos Lietuvoje įkūrėja. Daug surežisuota ir suorganizuota renginių, sukurta scenarijų, dekoracijų ir dekorų. Viena iš renginio dalių yra stalo ir erdvės dekoravimas.

  Stalo serviravimas – tai menas! Šio meno gali išmokti kiekvienas. Gražiai suserviruotas stalas – tai dalis sėkmingos šventės. Stalo kultūra keičiasi kaip mada. Žinoma, išlieka pagrindinis dalykas – stalas, vieta, kur žmonės susirenka skaniai pavalgyti ir bendrauti. Tai vienas iš gyvenimo malonumų. Knygoje “Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms” rasite žinių, nuo ko prasideda šventės rengimas ir kuo jis užbaigiamas, taip pat daug idėjų, kaip gyvenimo akimirkas paversti švente.

  Knyga “Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms” padės atrasti jumyse glūdintį kūrybingumą ir drąsą būti savimi, idėjos ir mintys padės jūsų fantazijai sukurti kažką dar gražesnio ir originalesnio. Šios knygos tikslas – įkvėpti jus kurti, pasitikėti savo jėgomis ir patikėti, kad įmanoma sukurti gražią, jaukią ar iškilmingą šventę pačiam, kurioje draugai ir artimieji bus maloniai nustebinti ir jiems bus tiesiog malonu leisti laiką ten, kur viskas harmoninga, gražu ir iš kur dar ilgai nesinori eiti namo.

  Leave a Reply