Stikas pdf, epub, mobi

Stikas | Elmore Leonard

Atsisiųsti knygą Stikas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2002
 • Formatas: 15x22cm, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 271
 • ISBN ar kodas: 9955-429-60-7


 • Stikas.pdf
  Stikas.epub
  Stikas.mobi


  Stikas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Stikas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Stikas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Stikas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Stikas aprašymas

  Aprašymas

  Atsėdėjęs septynerius metus didžiausiame pasaulyje Džeksono kalėjime už ginkluotą apiplėšimą, Stikas išeina į laisvę ir ima galvoti, kaip uždirbti savąjį milijoną… Pagundų kupinas gyvenimas Majamyje siūlo ne vieną galimybę pradėti gyvenimą iš naujo. Tačiau atvirukinės Floridos vaizdų fone vyksta tamsūs sandėriai, povandeniniai rifai tyko kiekviename žingsnyje. Saulės nutviekstose Majamio gatvėse verda gyvenimas…
  Iš anglų kalbos vertė Arnoldas Daškus

  Elmore Leonard – vienas ryškiausių šiuolaikinės amerikiečių popliteratūros atstovų, pripažintas „gatvės” romano meistras, jo kūrinius perkelti į ekraną imasi pasaulinio masto režisieriai, tokie kaip Quentino Tarantino, pagal keletą iš jų pastatyti holivudiniai didelio biudžeto filmai. Kitas garsus amerikiečių bestselerių autorius Stephenas Kingas prisipažino: „Savo namų bibliotekoje esu surinkęs kokias tik galėjau rasti Elmore’o Leonardo knygas.”

  Leave a Reply