Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys pdf, epub, mobi

Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys | Isabelle Thomas , Frédérique Veysset

Atsisiųsti knygą Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 23×16, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090120682


  • Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys.pdf
    Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys.epub
    Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys.mobi


    Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys pdf, epub, mobi

    Atsisiųskite knygą Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys pdf, mobi, epub formatu.

    Trumpas knygos Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys aprašymas

    Aprašymas

    Kuo prancūzai tokie žavingi, kodėl visas pasaulis jiems pavydi galantiškumo?

    Kaip rasti pusiausvyrą tarp laisvės ir stiliaus?

    Kaip susikurti prancūzišką įvaizdį?

    Kokios detalės vyrą daro stilingą?

    Įkvėptos knygos “Stilinga tarsi prancūzė” sėkmės Frédérique Veysset ir Isabelle Thomas pasinėrė į vyrų elegancijos paieškas. Autorės kalbina įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų, gyvenimo būdo ir pomėgių žinomus paryžiečius, kurie įkūnija tikro prancūzo įvaizdį. Jie atveria daug paslapčių, kurias prisitaikę drąsiau kursite savo stilių ir būsite elegantiškas.

    Knygoje “Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys” rasite praktiškų patarimų, kaip susikurti prancūzišką įvaizdį: ką kada vilkėti, kaip derinti spalvas ir stilius, o svarbiausia – kaip pritaikyti sau? Jei norėtumėte apsipirkti Paryžiuje, knygoje surinkti autorių rekomenduojamų ir pamėgtų parduotuvių adresai.

    FRÉDÉRIQUE VEYSSET (Frederika Veisė) rašo mados tinklaraštį “Fredisblog”, kuriame pateikia gatvėse sutiktų žmonių stilių. Įgudusi fotografės akis stebi tendencijas ir fiksuoja iš minios išsiskiriančias asmenybes. Frédérique Veysset dirba garsiausiems žurnalams: “Vanity Fair, Allure, Grazia Italie, Madame Figaro”.

    ISABELLE THOMAS (Izabelė Tomas) sukūrė tinklaraštį “Mode Personnel(le)” – idėjų ir stiliaus vadovą moterims. Mados leidiniuose dirbanti žurnalistė ir asmeninė stilistė konsultuoja madingų prekės ženklų atstovus, stiliaus klausimais ji asmeniškai pataria aukštiems pareigūnams ir privatiems asmenims. Knygą iliustravo jaunas paryžietis dailininkas CLÉMENTAS DEZELUS. Susižavėjęs mada jis sukūrė vardinį tinklaraštį, kad galėtų pasidalyti mintimis ir parodyti savo piešinius. Dalyvauja įvairiuose mados projektuose. Jo piešiniais iliustruota ir knyga “Stilinga tarsi prancūzė”.

    Iš prancūzų kalbos vertė Vidmantė Vaitonė

    Leave a Reply