Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”) pdf, epub, mobi

Stipri kaip mirtis (serija

Atsisiųsti knygą Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955237020 • Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”).pdf
  Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”).epub
  Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”).mobi


  Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Stipri kaip mirtis (serija “Mažos didelės knygos”) aprašymas

  Aprašymas

  Paryžiaus aukštuomenės numylėtinis pagyvenęs dailininkas Olivjė Bertenas įsimyli savo ilgametės meilužės dukterį – jaunutę aristokratę Anetę. Deja, merginai jau parinktas tinkamas sužadėtinis – markizas de Farandalis. Dailininką kamuoja meilė, aistra ir pavydas. Prie baisių vidinių kančių prisideda ir kritika pasenusiai jo kūrybai. Naujoji dailininkų karta – negailestinga. Ar tik šios aplinkybės nebus tragiškos baigties šaukliai?

  Guy de Maupassant’as (1850-1893) – viena ryškiausių XIX a. prancūzų literatūros figūrų, meilės romanų meistras. Per trumpą kūrybinį laikotarpį – dešimt metų – rašytojas parašė šešis romanus ir daugiau nei tris šimtus novelių. Maupassant’as pradėjo kurti globojamas Gustave’o Flaubert’o, jo namuose susipažino su garsiais ano meto rašytojais – Émile’iu Zola ir Ivanu Turgenevu.

  Vertė Juozas Naujokaitis

  Leave a Reply