Stuburo tik punktyrai pdf, epub, mobi

Stuburo tik punktyrai | Eugenijus Ališanka

Atsisiųsti knygą Stuburo tik punktyrai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×23, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 104
 • ISBN ar kodas: 9789986398813


 • Stuburo tik punktyrai.pdf
  Stuburo tik punktyrai.epub
  Stuburo tik punktyrai.mobi


  Stuburo tik punktyrai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Stuburo tik punktyrai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Stuburo tik punktyrai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Stuburo tik punktyrai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Stuburo tik punktyrai aprašymas

  Aprašymas

  “Stuburo tik punktyrai” – septinta žinomo poeto, eseisto, „Poezijos pavasario“ laureato Eugenijaus Ališankos eilėraščių knyga.

  Praeinamybės pojūtis nuteikia refleksijoms apie gyvenimo kelią ir vertybes. Į viešumos šou ir realybės krumpliaračius žvelgiama su atlaidžia ironija, kaip ir į savųjų maršrutų paklaidas. Konkretėjančios gamtos, kaimo aplinkos apsuptyje spontaniškai iškyla literatūrinės aliuzijos, asmeninio ir istorinio laiko paralelės. Už regimosios tikrovės – stiprus egzistencinių ir kultūrinių prasmių laukas.

  „Poezijos knygą atneša gandras, tuo šiandien niekas neabejoja. Kiti paaiškinimai neįtikina arba yra pernelyg erotiški ir netašyti jautrioms skaitytojo ausims. Autoriui belieka ją užauginti. Kantriai laukti, kol ji atsistos ant kojų, kol sutvirtės jos stuburas. Kol eilėraščiai virs slanksteliais.

  Kai keliauju moters stuburu nuo atlanto iki stuburgalio, apčiuopiu tik jo viršūnėles. Ledkalnio viršūnes. Stuburo tik punktyrai.

  Kartais knygą ištinka stuburo išvaržos. Kai rimčiau pagalvoji, gal jos ir yra svarbiausios. Primena apie laikinumą ir mirtį.

  Ne tik knygos, ne tik.“

  Eugenijus Ališanka

  Leave a Reply