Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija pdf, epub, mobi

Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija | Sonia Rossi

Atsisiųsti knygą Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 232
 • ISBN ar kodas: 9786090102824 • Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija.pdf
  Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija.epub
  Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija.mobi


  Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Studentė prostitutė. Neišgalvota Sonjos Rosi istorija aprašymas

  Aprašymas

  Berlyne gyvenančiai Sonjai Rosi vos per dvidešimt. Ji studijuoja matematiką, mėgsta linksmintis, išteka ir susilaukia sūnelio. Regis, niekuo neišsiskiriantis gyvenimas. Bet iš Italijos kilusi studentė turi neįprastą darbą: pragyvenimui užsidirba kaip prostitutė.

  Iš pradžių Sonja nusirenginėjo erotinių vaizdo pokalbių kambariuose, paskui ėmėsi erotinių masažų ir galiausiai įsidarbino viešnamyje prostitute…

  Kaip paprastutė studentė pateko į raudonųjų žibintų verslą? Ką jaučia tos, kurios pirmą kartą atsiduoda klientui už pinigus? Kokia jų kasdienybė ir santykiai su klientais bei kolegėmis? Kaip apskritai įmanoma suderinti įprastą gyvenimą ir savo kūno pardavinėjimą vis kitiems vyrams?

  “Tenorėjau papasakoti, kaip viskas yra iš tikrųjų. Ne visos kekšės verčiamos tuo užsiimti, daugelis šį užsiėmimą pasirenka pačios. O kartais šis darbas net teikia malonumą.” Sonja Rosi rašo apie save be savigailos, atvirai, taikliai ir nepaprastai sąmojingai.
  DIE WELT

  Leave a Reply