Su begaliniu švelnumu pdf, epub, mobi

Su begaliniu švelnumu | Liudijimą užrašė broliai Raymond ir Piere Jaccard

Atsisiųsti knygą Su begaliniu švelnumu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 11 x 18,5
 • Puslapių skaičius: 48
 • ISBN ar kodas: 9789955291787


 • Su begaliniu švelnumu.pdf
  Su begaliniu švelnumu.epub
  Su begaliniu švelnumu.mobi


  Su begaliniu švelnumu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Su begaliniu švelnumu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Su begaliniu švelnumu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Su begaliniu švelnumu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Su begaliniu švelnumu aprašymas

  Aprašymas

  Viena ryžtinga mergina, gydytoja, apie 100 kvadratinių kilometrų ploto Afrikos plynėje apsirengusi vakarine suknele klausėsi klasikinės muzikos… viena, kad būdama toli nuo bet kokios civilizacijos galėtų išlaikyti moters ir gydytojos orumą.
  Tokia yra ir knygos herojė Veronika.
  Veronikai buvo treji metai, kai ji susirgo raupsais ir prarado viską: grožį, rankas, kojas, akis, bet atrado pačią esmę – Meilę. Meilė Kristui jai padėjo priimti šį didžiulį išbandymą ir pavertė jį visišku atsidavimu.
  Veronikos širdies atsivėrimą liudija jos malda knygos pradžioje. Tikra krikščioniška malda, viso gyvenimo malda. Joje atsiskleidžia kančia ir viltis, stipri valia ir begalinis švelnumas, aukojimasis ir dėkojimas, žodis ir tyla, meilė žmonėms ir meilė Dievui.
  Negalima atskirti maldos nuo gyvenimo: Veronikos malda yra jos gyvenimas, o jos gyvenimas yra malda. Jos širdis kupina ramybės ir džiaugsmo.

  Leave a Reply