Su mano kūnu pdf, epub, mobi

Su mano kūnu | Nikki Gemmell

Atsisiųsti knygą Su mano kūnu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9786094036750


 • Su mano kūnu.pdf
  Su mano kūnu.epub
  Su mano kūnu.mobi


  Su mano kūnu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Su mano kūnu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Su mano kūnu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Su mano kūnu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Su mano kūnu aprašymas

  Aprašymas

  “Su mano kūnu” – romano “Nuotaka, išrengta nuogai” autorės Nikki Gemmell knyga.

  Kadaise, labai seniai, tave išaukštino ir tau suteikė jėgų tas, kuris brangino moteris ir jų nebijojo, kuris gerbė jų kūnus. Tokie vyrai yra ypač reti, ir jei moteris vieną jų suranda, pajunta smarkų skirtumą mylėdamasi ir pasikeičia amžiams; tas vyras tampa pavyzdžiu, pagal kurį vertinami visi kiti, ir tu esi laiminga, labai laiminga, kad kadaise jį sutikai.”

  Žmona, trijų vaikų mama – ji turi viską, ko gali norėti moteris, tačiau viduje jaučiasi tuščia. Įkalinta nesibaigiančių pareigų, darbų ir maisto gaminimo rutinoje, ji nebesugeba gyventi taip nuoširdžiai ir aistringai, kaip kadaise gyveno. Netgi mylimam vyrui nepavyko pasiekti tikrosios jos esmės. Taip arti buvo tik vienas žmogus…

  Iš nevilties moteris prisimena praeitį, leidžiasi į išvaduojantį seksualumo kelią ir galiausiai atveria širdyje slėptą tiesą.

  Australų rašytoja Nikki Gemmell (g. 1966 m.), kuri jau 2003 m. sukūrė sensaciją, anonimiškai išleidusi romaną “Nuotaka, išrengta nuogai”, tęsia provokuojančių šeimos, santuokos ir meilės, kurią duodame, imame ir kuriai besąlygiškai atsiduodame, kūrinių ciklą.

  „Nors neturiu vaikų ir nesu ištekėjusi, ši knyga rado kelią į mano širdį, – rašo viena skaitytoja. – Ji pasirodys artima kiekvienai moteriai, įstrigusiai kasdienybėje ar įskaudintai santykių.“

  Vertė Rima Čeliauskaitė

  Leave a Reply