Su šūksniu HURRA – pirmyn! pdf, epub, mobi

Su šūksniu HURRA - pirmyn! | Hinrich-Boy Christiansen

Atsisiųsti knygą Su šūksniu HURRA – pirmyn! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Briedis

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9789955264743


 • Su šūksniu HURRA – pirmyn!.pdf
  Su šūksniu HURRA – pirmyn!.epub
  Su šūksniu HURRA – pirmyn!.mobi


  Su šūksniu HURRA – pirmyn! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Su šūksniu HURRA – pirmyn! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Su šūksniu HURRA – pirmyn! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Su šūksniu HURRA – pirmyn! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Su šūksniu HURRA – pirmyn! aprašymas

  Aprašymas

  “Su šūksniu HURRA – pirmyn!” – “branderburgiečio” atsiminimai apie karą ir nelaisvės metus.

  Praėjo beveik 70 metų nuo Antrojo pasaulinio karo pabaigos. Nedaug liko gyvų, abiejose fronto pusėse dalyvavusių kovose, karių. Vienas iš tokių, įdomių Lietuvos istorijai žmonių ir yra Hinrichas-Boy Christiansenas (Hinrich-Boy Christiansen), buvęs garsaus „Brandenburgo“ – Vokietijos specialiųjų padalinių – komandosų dalinio karys.
  1944 m. jam teko dalyvauti aršiose kovose Rytų fronte. Vėliau likimas lėmė išgerti karčią sovietų nelaisvės, prievartinio darbo, pasityčiojimų taurę. H. Christiansenas buvo mėtomas po įvairiausius sovietų lagerius. Autoriui teko kalėti su kitais garsiais belaisviais: vokiečių lakūnu asu E. Hartmanu, A. Hitlerio kamerdineriu H. Linge, Hitlerio adjutantu O. Giunše ir kitais. Pabėgęs iš lagerio, buvo sugautas ir nuteistas 25 metams kalėti darbo lagerio.

  Leave a Reply