Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai pdf, epub, mobi

Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai | Marcelijus Martinaitis, Viktorija Daujotytė

Atsisiųsti knygą Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9786090108673


 • Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai.pdf
  Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai.epub
  Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai.mobi


  Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sugrįžęs iš gyvenimo. Literatūriniai laiškai, pokalbiai aprašymas

  Aprašymas

  Tai dviejų žinomų kultūros žmonių – poeto Marcelijaus Martinaičio ir literatūros tyrinėtojos Viktorijos Daujotytės – laiškai ir pokalbiai, tęsiantys pasvarstymus apie nykstančią mažų sodybų gentį, apie amžiną gamtą, apie lietuvių tautą, naujausią jos istoriją, apie prigimtinę kultūrą ir patirtis.

  Apie mylimus, prarastus.

  Apie gyvus ir mirusius.

  Tai reta knyga – labai kantri: pradėta rašyti prieš kelis dešimtmečius. Ankstesnis šių dviejų žinomų literatūros žmonių kalbėjimasis buvo išleistas knygele „Prilenktas prie savo gyvenimo“ (1998). Autoriai juto, kad kalbėtis dar turi apie ką, kad gyvenimas vis dar atsiskleidžia naujomis briaunomis. Tad ryžtasi tęsti.
  Knygoje kalbama apie tuos kelius ir aplinkkelius, kuriais eina jau grįžtantys, jau didžiąją dalį gyvenimo atidirbę žmonės. Sugrįžęs iš gyvenimo žmogus tarsi gyvena trečiąjį gyvenimą, bet neatskirtą nei nuo vaikystės, nei nuo jaunystės, nei nuo pasirinkimų ir apsisprendimų.
  Per ilgo pokalbio dešimtmečius įvyko daug lūžių, pokyčių, pirmiausia Lietuvos gyvenime. Knygos autoriai, pereidami į trečiąjį buvimo tarpsnį, taip pat keitėsi – kartais sunkiai, įtemptai. Bet gyventi tapo ir lengviau – ypač pavasariais, kai viskas atsiveria ir kai gražu būti žmogumi, matančiu, suvokiančiu. Dargi suprantančiu, pasak Hermano Hesės, kad sendamas gali ir jaunėti.

  Leave a Reply