Suknelių vagilė pdf, epub, mobi

Suknelių vagilė | Natalie Meg Evans

Atsisiųsti knygą Suknelių vagilė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 456
 • ISBN ar kodas: 9786090118627


 • Suknelių vagilė.pdf
  Suknelių vagilė.epub
  Suknelių vagilė.mobi


  Suknelių vagilė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Suknelių vagilė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Suknelių vagilė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Suknelių vagilė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Suknelių vagilė aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Suknelių vagilė” 2014 metų romantinės literatūros festivalyje apdovanota už geriausią istorinį kūrinį!

  Aliksė Gover svajoja tapti dizainere Paryžiaus haute couture pasaulyje kaip Koko Šanel. Bet mergina kai ką slepia: ji pragyvena vogdama modelius nelegaliai užsienio rinkai. Paslėptas bloknotas ir dvi minutės Hermis parduotuvėje – štai ir viskas, ko reikia tiksliai kopijai, kuri paskui slapta bus išsiųsta į Niujorką.
  Aliksei pasitaiko galimybė įgyvendinti seną svajonę – įsidarbinti vienuose žymiausių Paryžiaus mados namų, bet už tai ji turės įvykdyti neeilinį nusikaltimą. Ši beprotiška užmačia – vienintelė Aliksės galimybė.
  Tik ar meilės klystkeliai ir į viešumą kylančios paslaptys nepakiš jai kojos?
  Vos vienas klaidingas žingsnis sužlugdytų jos gyvenimą… Aliksė rizikuoja prarasti viską, kas jai brangu.

  Nuostabus pasakojimas, turtingas ketvirtojo dešimtmečio Paryžiaus detalių, įstabiai atkurta didžiųjų mados namų atmosfera. Čia netrūksta intriguojančių vagysčių, meilės, išdavystės, kovos ir begalinio užsispyrimo siekiant užsibrėžto tikslo. Žavinga ir kerinti pagrindinė istorijos veikėja Aliksė ryžtingai kovoja už vietą viliojančiame, bet pavojingame pasaulyje.

  Britė Natalie Meg Evans, „Suknelių vagilės“ autorė, ne kartą įvertinta už kūrybą, yra gavusi Harry Bowlingo premiją (2012 m.) ir Amerikos romanų rašytojų „Auksinės plunksnos“ apdovanojimą. Autorė buvo pristatyta geidžiamiausiam Daphne du Maurier apdovanojimui ir pateko į Amerikos romanų rašytojų „Auksinės širdies“ finalą.

  Romanas „Suknelių vagilė“ – daugiabriaunis pasakojimas, kurio veiksmas vyksta ketvirtojo dešimtmečio Paryžiuje. Paslapčių ir nuodėmių kupiname žėrinčiame mados pasaulyje nestinga brangių šilkinių suknelių, akinančių pasirodymų, svajonių, meilės, pavydo ir pavojingų žaidimų.
  Pagrindinė knygos herojė Aliksė ryžtingai siekia įsitvirtinti mados pasaulyje, bet kad tai įgyvendintų, jai tenka priimti rizikingus, kartais net beprotiškus sprendimus.
  “Suknelių vagilė” – puikiai parašyta knyga, kviečianti pasinerti į spalvingą Paryžiaus gyvenimą ir permainingą istoriją.

  Iš anglų k. vertė Vilma Rinkevičiūtė

  Leave a Reply