Šukuosenos pdf, epub, mobi

Šukuosenos | Christina Butcher

Atsisiųsti knygą Šukuosenos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Naujoji Rosma

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 19×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9789955062837


 • Šukuosenos.pdf
  Šukuosenos.epub
  Šukuosenos.mobi


  Šukuosenos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šukuosenos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šukuosenos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šukuosenos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šukuosenos aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Šukuosenos” – tai praktinis klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus šukuosenų vadovas su detaliais šukavimosi nurodymais. Knygoje pateiktos 82 klasikinio ir šiuolaikinio stiliaus šukuosenos bei detalūs nurodymai, kaip pasidaryti kiekvieną iš jų.

  Mados tendencijų kūrėjams – nuo paauglių iki profesionalų – patiks žaisti įvaizdžiu, ruošiantis vakarėliams, dieną einant į biurą ar paplūdimį, o vakare – į elegantišką pobūvį.

  Nesudėtingos praktiškos iliustracijos padės pasirinkti šukuosenos stilių, o nuotraukos pademonstruos, kaip pasidaryti kiekvieną šukuoseną ir papuošti ją aksesuarais.

  ĮVADAS

  Sveikos atvykusios į kasų, kuodų ir suktų plaukų pasaulį! Jame rasite detalių nurodymų, kaip pasidaryti 82 nuostabias šukuosenas. Visi įrankiai – jūsų rankose, todėl daugiau nebebus dienų su nevykusia šukuosena. Niekada!

  Ar pastebėjote, kad jūsų plaukų stilius nesikeičia diena iš dienos? Arba jūsų šukuosena tokia pati nuo… amžinai? Ar šiuo metu stengiatės užsiauginti plaukus, bet norite atrasti ir įdomių šukuosenų stilių? Nėra nieko blogiau nei netikrumas dėl plaukų, todėl ši knyga jums bus naudinga. Joje pateikiama pakankamai daug plaukų šukavimo stilių ir variantų, todėl kiekvieną savaitės dieną galėsite pasidaryti skirtingą šukuoseną, ir jų užteks beveik ketvirtadaliui metų. Vienintelis neigiamas aspektas – galite pavargti nuo smalsuolių, klausinėjančių, kaip pasidarėte tokią šukuoseną!

  Knyga “Šukuosenos” supažindina su kiekvienu plaukų šukavimo stiliumi, todėl galėsite maksimaliai išnaudoti savo geriausią aksesuarą – plaukus. Knygos skyriai yra susisteminti pagal pagrindines šukuosenas: plaukus, surištus į uodegą; kasas; kuodus ir susuktus plaukus; taip pat papūstas šukuosenas. Kiekvienai šukuosenai yra skirtas straipsnelis, kuriame pasakojama iš kur toks stilius atsirado bei pasiūlomi pavyzdžiai, kada ir kur tokios šukuosenos geriausiai tinka. Stiliai yra įvertinti pagal sunkumą, pateikiami patarimai ir idėjos, kaip juos paįvairinti ir kokius aksesuarus išbandyti. Priemonės šukuosenoms kurti ir nesudėtingi iliustruoti nurodymai padeda nesunkiai susikurti norimą stilių, o graži nuotrauka pademonstruoja, kaip tos šukuosenos atrodo ir tinka realiame gyvenime. Knygos pabaigoje taip pat rasite skyrių apie šaltinius, kuriame išsamiai aprašomos šukuosenų formavimo priemonės, informaciją apie tai, kokių savybių reikia kirpėjui, bei specialiųjų terminų žodyną.

  Atradusi, kad su savo plaukais galiu padaryti tiek daug, tikrai įgavau daugiau pasitikėjimo. Tada, kai sukūriau susuktą ir prismeigtą kuodą (žr. 142-143 psl.) ir išmokau tinkamai elgtis su plaukais, juos pamėgau. Dabar mane įkvepia žmonės, eksperimentuojantys su savo plaukais ir kuriantys naujas šukuosenas.

  Šukuosenų katalogas skirtas padėti mokytis ir įvaldyti visus jums reikalingus metodus, taip pat pamilti savo plaukus. Jie taps nauja įdomia garderobo dalimi, kuria galėsite pasinaudoti vilkėdamos nesvarbu ką ir eidamos nesvarbu kur. Džiaukitės, kad plaukai suteikia pasitikėjimo savimi. Jeigu aš tai galiu, žinau – galite ir jūs!

  Leave a Reply