Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse pdf, epub, mobi

Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse | Mario Alonso Puig

Atsisiųsti knygą Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786090102947


 • Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse.pdf
  Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse.epub
  Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse.mobi


  Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sukurk save iš naujo. Kas slypi mūsų proto gelmėse aprašymas

  Aprašymas

  Visi gyvenime susiduriame su sunkumais ar problemomis, kurios dažnai atveda į aklavietę. Nežinome, ką daryti, kai santykiai su kitais nesiklosto taip, kaip norėtųsi. Svajojame būti drąsesni, ryžtingesni, sėkmingiau siekti savo tikslų. Tačiau vis kas nors sutrukdo, ir galiausiai nuleidžiame rankas. Kai susiduriame su nepalankiomis aplinkybėmis ar situacija, apima nerimas ir kiti negatyvūs jausmai. Šia knyga ispanų chirurgas dr. Mario Alonso Puig siekia iš esmės pakeisti mūsų požiūrį į gyvenimą. Atskleisdamas, kaip veikia žmogaus smegenys ir kas slypi mūsų proto gelmėse, jis parodo, kaip peržengti proto nubrėžtas ribas, moko valdyti nerimą ir baimę – automatines reakcijas, kylančias susidūrus su kasdienio gyvenimo sunkumais. Sukurti save iš naujo – tai ne tapti kažkuo kitu, o atrasti ir atskleisti savo tikrąją savastį. Štai tada ir atsiveria naujų galimybių erdvė, skatinanti kūrybingumą, pasitikėjimą savimi ir įkvepianti mus visai kitaip žvelgti į gyvenimą.

  Ši knyga – tai kelionė į mūsų vidinį pasaulį, nes reikalingiausias priemones gyvenimo keliamiems iššūkiams įveikti mes įgysime tik atradę jas savyje.

  Sąmonę galima palyginti su burlaivio kapitonu, o pasąmonę – su vėju, genančiu bures. Kad ir kaip sunku būtų pripažinti, neišmokęs pažinti vėjo ir išnaudoti jo savo naudai kapitonas nenuplauks labai toli. – Mario Alonso Puig

  Leave a Reply