Sukurta Amerikoje. Mano istorija pdf, epub, mobi

Sukurta Amerikoje. Mano istorija | Sam Walton, John Huey

Atsisiųsti knygą Sukurta Amerikoje. Mano istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
manoknyga.lt

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786099541655 • Sukurta Amerikoje. Mano istorija.pdf
  Sukurta Amerikoje. Mano istorija.epub
  Sukurta Amerikoje. Mano istorija.mobi


  Sukurta Amerikoje. Mano istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sukurta Amerikoje. Mano istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sukurta Amerikoje. Mano istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sukurta Amerikoje. Mano istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sukurta Amerikoje. Mano istorija aprašymas

  Aprašymas

  „Mums nereikia pinigų. Nereikia jachtos. Ačiū Dievui, kad niekada į galvą nešovė mintis pasipuikuoti prieš kitus ir įsigyti, tarkime, salą. Paprasčiausiai neturime tokių poreikių ir ambicijų, kurios sužlugdė ne vieną stiprią kompaniją. Viena iš priežasčių, kodėl rašau šią knygą, yra noras, kad mano anūkai ir proanūkiai po daugybės metų ją perskaitytų ir žinotų: jei pradės daryti kvailystes, aš sugrįšiu ir jiems vaidensiuos.“

  Susipažinkite — Semas Voltonas, didžiausio mažmeninės prekybos tinklo Jungtinėse Valstijose „Walmart“ įkūrėjas; žmogus, užaugęs skurdžiame Misūrio valstijos ūkyje ir vėliau sukaupęs 25 mlrd. JAV dolerių turto. Paprastas, tiesmukas, „sukurtas Amerikoje“ S. Voltonas — įrodymas, jog amerikietiškoji svajonė gali tapti realybe.

  „Tai puiki verslo sėkmės istorija, atskleidžianti kaip gimė didžiausias pasaulyje mažmeninės prekybos tinklas. „Wal-Mart” įkūrėjo Semo Voltono asmenybė ir idėjos įkvepia dideliems darbams ir moko elgtis taip, kaip niekas kitas neišdrįso.
  Mūsų kolektyvas vertina kokybišką verslo literatūrą, todėl nusprendėme atrinkti visą seriją įkvepiančių sėkmės istorijų ir paremti jų leidybą. Tikimės, kad taip papildysime ne tik savo biblioteką, bet ir Lietuvos knygų rinką sėkmingiausiais pasaulyje verslo pavyzdžiais.“

  Justas Urbonas, UAB „Idamas” direktorius

  Vertė Lina Navickaitė

  Leave a Reply