Šuniškos dienos pdf, epub, mobi

Šuniškos dienos | Kęstutis Kasparavičius

Atsisiųsti knygą Šuniškos dienos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 22×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786094414121


 • Šuniškos dienos.pdf
  Šuniškos dienos.epub
  Šuniškos dienos.mobi


  Šuniškos dienos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šuniškos dienos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šuniškos dienos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šuniškos dienos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šuniškos dienos aprašymas

  Aprašymas

  Šuo atsiduso ir tarė sau: – Nebenoriu daugiau būti šunimi. Ir nebūsiu, – po valandėlės jau ryžtingiau pridūrė jis. – Viskas. Nuo šiol būsiu žmogum, – galop apsisprendė Amsius ir nedvejodamas ėmėsi veikti.

  Daugiau jokių grandinių, jokio lojimo ir nuobodžiavimo būdoje! Šuniškas Amsiaus gyvenimas nuo šiol pasikeis. Kodėl jis turėtų vargti ir šalti, užuot smagiai leidęs laiką šiltuose namuose? Tegul nuo šios dienos šeimininkas perima kiemsargio pareigas, o Amsius nešios kostiumus, eis į darbą ir valgys bulvių traškučius! Juk žmogiškos pareigos – smagios ir viliojančios, o šeimininkui pakvėpuoti grynu oru tikrai nepakenks. Tik ar apsikeisti gyvenimais taip paprasta? Nepabuvęs kito būdoje – nesužinosi. Au!?

  Skaitytoja Agnė sako:„Ji patiks net ir tiems, kurie namuose augina katiną arba išvis nieko neaugina ir dar tik svajoja…“?

  Leave a Reply