Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis pdf, epub, mobi

Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis | Lesia Voronina

Atsisiųsti knygą Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094410468


 • Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis.pdf
  Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis.epub
  Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis.mobi


  Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis aprašymas

  Aprašymas

  Mergina iš rankinuko ištraukė du juodus batraiščius ir ištiesė Gricai.
  – Tai viskas, kas liko iš tėvelio… Šįryt užėjusi į jo laboratoriją pamačiau baisų vaizdą. Krokodilas Kirilas buvo bebaigiąs ėsti mano vargšą tėvelį ir raudojo. Ant grindų telkšojo bala krokodilo ašarų, o joje mirko šitie batraiščiai. Itališkus tėvelio pusbačius Kirilas irgi suėdė…

  Siaubingesnio dalyko, regis, nė sapnuoti nesusapnuotum, o bebaimis superagentas 000 Grica Mamajus tokias bylas tiria kasdien. Vidinis balsas jam sako, kad šis įvykis – nepaprastas. Gricai teks susigrumti su piktadariais, siekiančiais užvaldyti pasaulį. Specialioje slaptoje kišenėje superagentas užčiuopia ištikimąjį 38 kalibro revolverį ir jau yra pasirengęs naujam iššūkiui!

  „Superagentas 000“ – tai kvapą gniaužiantis, be galo šmaikštus detektyvas, parašytas talentingos ir puikiu humoro jausmu apdovanotos ukrainiečių rašytojos Lesios Voroninos.

  Iš ukrainiečių kalbos vertė Irena Aleksaitė

  Leave a Reply