Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas pdf, epub, mobi

Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas | Kaja Nordengen

Atsisiųsti knygą Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786090135617


 • Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas.pdf
  Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas.epub
  Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas.mobi


  Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Supersmegenys: vienintelis nepakeičiamas organas aprašymas

  Aprašymas

  Norvegų neurologės Kajos Nordengen knyga „Supersmegenys. Vienintelis nepakeičiamas organas“ išsamiai supažindina su smegenų veikla ir atskleidžia netikėčiausias detales apie organą, kuris iki šiol išlieka svarbiausias, sudėtingiausias ir paslaptingiausias.

  Kodėl smegenys veikia taip, kaip veikia? Ar galima valgant tam tikrą maistą pagerinti savo atmintį? Ar įmanoma suaktyvinti tas smegenų dalis, kurių iki šiol nenaudojote? Ar galite vien šypsena padėti sau pasijusti laimingam? Kas yra laisva valia ir ar ji tikrai laisva? Atsakymai į šiuos klausimus ir dar daugiau įdomybių apie smegenis knygoje „Supersmegenys. Vienintelis nepakeičiamas organas“.

  Norvegė neurologė dr. Kaja Nordengen atskleidžia daugybę nuostabaus ir nepakeičiamo organo paslapčių. O kartu su jomis atsiskleidžia ir žmogaus bei visos žmonijos paslaptys. Kiek daug galėtume pasiekti, jei dar geriau pažintume save?

  Mūsų smegenis paverčia mus tuo, kas esame – tai mūsų intelekto ir asmenybės pagrindas. Smegenys mokosi kalbų, saugo prisiminimus ir interpretuoja sudėtingus aplinkos modelius. Tačiau jos atsakingos ir už mūsų blogus sprendimus ar atsiradusias priklausomybes.

  Knygoje „Supersmegenys. Vienintelis nepakeičiamas organas“ neurologė dr. Kaja Nordengen detaliai paaiškina, kaip veikia mūsų smegenys: tiek fiziškai – kas vyksta su neuronais, smegenų žieve ir pan., tiek abstrakčiau – kaip viskas funkcionuoja, kas nutinka, kai įsimylime ir kur slypi savęs suvokimas. Autorė remiasi darbo su pacientais patirtimi ir jų istorijomis, kurios padeda iliustruoti sudėtingus mokslinius tyrimus ir suprantamai pristato kai kurias medicinines detales.

  Dr. K. Nordengen kviečia prisijungti prie jos šioje stulbinančioje kelionėje, kur aptiksite daugybę neištirtų teritorijų ir suprasite, kad jūsų smegenys yra tikras superorganas.

  „Nuostabi knyga.“

  Dagbladet

  “K. Nordengen, remdamasi savo patirtimi ir pacientų istorijomis, rašo tokiomis plačiomis temomis kaip atmintis, intelektas, bendravimas, seksualumas ir priklausomybė. Informacijos daug, tačiau autorės entuziazmas suteikia tekstui tokios varomosios jėgos, kuri be vargo nusineša skaitytoją.“

  AFTNPOSTEN

  Kaja Nordengen (g. 1987 m.) – norvegų gydytoja, neurologė, neuromokslininkė. Dirba ligoninėje ir dėsto Oslo universitete. Autorę visuomet domino žmogaus smegenys. 2014 metais ji šia tema apsigynė daktaro disertaciją.

  Iš norvegų kalbos vertė Rita Butkutė

  Leave a Reply