Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei pdf, epub, mobi

Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei | Audra Jakušovienė, Rolandas Jakušovas

Atsisiųsti knygą Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 16×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9789955292005


 • Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei.pdf
  Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei.epub
  Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei.mobi


  Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Susitikimai. Katalikų tikybos vadovėlis 7 klasei aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlis atitinka Katalikų tikybos bendrosios programos septintos klasės turinį. Mokomoji medžiaga remiasi tikėjimo šaltiniais ir Bažnyčios dokumentais. Vadovėlyje pateikta informacija skatins mokinių motyvaciją, padės ugdyti kūrybinį ir kritinį mąstymą, spręsti dorines problemas. Vadovėlis dinamiškas, pozityviai teikiantis tikėjimo turinį. Tekstai, užduotys ir vaizdinė medžiaga pritaikyta šio amžiaus tarpsnio mokiniams.

  Vadovėlis suskirstytas į keturis skyrius. Temų antraštės ir užduočių formuluotės yra tinkamai išskirtos. Kiekvienoje temoje yra sąvokų žodynėlis. Temos pabaigoje – esminių žinių santrauka. Kiekvienos temos pradžioje autoriai kviečia moksleivius ją apsvarstyti remiantis savo patirtimi. Taip autoriai per visas temas išlaiko schemą „Gyvenimas-Tikėjimas-Naujas Gyvenimas“. Daugelyje temų skyrelis „Ar žinote, kad…“ praturtina papildoma medžiaga, kuri gali giliau sudominti ir patraukti moksleivius. Užduotys skatina pateikti savo nuomonę ir vertinimus kartu su naujai įgytomis žiniomis ir gebėjimais. Skyrių pabaigoje autoriai pateikia galimybę įsivertinti.

  Vadovėlis padės mokytojui tinkamai planuoti ir organizuoti mokymo procesą, o moksleiviams gilinti tikėjimą, ugdytis vertybines ir dorines nuostatas, vertinti ir gerbti skirtingų rasių, tikėjimų, kultūrų žmones.

  Leave a Reply