Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga) pdf, epub, mobi

Susitikimai su savimi (serijos

Atsisiųsti knygą Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9786098050783


 • Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga).pdf
  Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga).epub
  Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga).mobi


  Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Susitikimai su savimi (serijos “Kosminiai memuarai” 1-oji knyga) aprašymas

  Aprašymas

  „Susitikimai su savimi“ pradeda plačios ir gilios sąmonės lietuvių rašytojos metafizikės seriją „Kosmoso memuarai“ ir tuo pačiu tam tikra prasme tęsia Senojo Meistro istorijas.
  Po laiką gebanti keliauti Lina nerimsta vėl patirti ir tuo pačiu pažinti ką nors nauja, padėti kitiems susitelkti ties svarbiausiais jų dvasiai uždaviniais, suburti visus kūrybiniam bendradarbiavimui su Visata. O labiausiai ji trokšta susitikti su kitais savo pačios sąmonės įsikūnijimais…

  Vertingiausia šiame romane yra tai, kas slypi po išoriniu apvalkalu, po fabula, kuri neleidžia nuobodžiauti – nuotykis gena nuotykį, herojai nenustoja stebinti savo charakteriais, unikaliais gebėjimais. Per sklandų ir įtraukiantį pasakojimą žingsnis po žingsnio autorė atskleidžia visą mūsų regimos ir neregimos būties struktūrą bei raidą, kurios sisteminimui ir žinių įgijimui apie tai skyrė ir tebeskiria daug laiko ir energijos.

  “Tikiu, kad sisteminė, plati pasaulėžiūra padeda aiškiau suvokti save, savo vietą būties evoliucijoje, suteikia pakantumo kitoniškumui, skatina bendradarbiauti ir galų gale tapti evoliucijos bendrakūrėjais.”
  Saulė Zujūtė

  Leave a Reply