Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka pdf, epub, mobi

Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka | Miroslav Plzak

Atsisiųsti knygą Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786090128268


 • Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka.pdf
  Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka.epub
  Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka.mobi


  Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka aprašymas

  Aprašymas

  Visi norėtume būti laimingi. Bet pasaulis netobulas – žmonės pykstasi, sutuoktiniai greitai pamiršta pažadus, kankina vieni kitus ir skiriasi. Nes niekas mūsų nemoko, kaip gyventi kitaip. Dažnai atrodo, kad likimas už kažkokias nuodėmes stumia į beviltišką aklagatvį, o iš tikrųjų mums tik trūksta savitvardos, noro suprasti kasdienius dalykus ir psichologijos žinių.

  Garsus čekų psichologas Miroslav Plz?k knygoje “Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka” pataria, kaip sukurti darnią santuoką, ir šmaikščiai pasakoja sutuoktinių gyvenimo problemas. Jo nuomone, lengviau yra išmokti gyventi darniai, negu pašalinti konfliktą.

  – Santuoka vaizduojama tarsi vyrų ir moterų žaidimas su savitomis taisyklėmis ir vaidmenimis.
  – Patariama, kaip elgtis, jei nepavyksta išvengti santuokos krizių.
  – Sužinokite, kada geriau skirtis, o kada gelbėti santuoką ir kaip elgtis pasibaigus konfliktui.

  “Gyvendamas santuokoje žmogus turi nuolat nepastebimai, bet nuosekliai pasitikrinti, ar ilgisi, o svarbiausia – ar nori namo. Ar namai traukia, ar, priešingai, stumia.”
  Miroslav Plz?k

  Miroslav Plz?k (1925–2010) – garsus čekų psichiatras, psichologas, šeimos konsultantas, rašytojas. Ketvirtį amžiaus jis vadovavo Prahos Karolio universiteto psichiatrijos klinikai, pirmasis pasaulyje parašė vadovėlį aukštųjų mokyklų studentams apie sutuoktinių sugyvenimo problemas, aktyviai dalyvavo steigiant psichologinės pagalbos telefoną. M. Plz?k yra parašęs virš 20 populiariosios psichologijos knygų, paskelbęs 56 mokslo publikacijas.

  Pirmą kartą Lietuvoje knygos „Sutuoktinių dziudo“ ir „Skęstanti santuoka“ išleistos 2005 m.

  … šiandien, pasikeitus aplinkybėms, dziudo tampa neišvengiama sutuoktinių sugyvenimo dalimi. Efektingas veiksmas, apgaulingas judesys at pasitraukimas į šalį padeda sutramdyti neigiamas emocijas, kurios mums vis greičiau apima.

  *

  Sutuoktiniams vertėtų atkreipti dėmesį ir net kaip nors neįkyriai pasiskaičiuoti, kaip dažnai jie kartu juokiasi. Jeigu juokas pradeda nykti, tai vyksta kažkokie negeri dalykai.

  *

  Galima pasakyti, kad sutuoktiniai privalo laikytis esminių žaidimo taisyklių. Šimtmečius jos buvo kalamos žmonėms į galvas, bet jie vis tiek dažnai jų nepaiso.

  Iš čekų k. vertė Rasa Aleknonienė

  Leave a Reply