Suvilioti dienai bundant pdf, epub, mobi

Suvilioti dienai bundant | Lisa Kleypas

Atsisiųsti knygą Suvilioti dienai bundant pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786090300206


 • Suvilioti dienai bundant.pdf
  Suvilioti dienai bundant.epub
  Suvilioti dienai bundant.mobi


  Suvilioti dienai bundant pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Suvilioti dienai bundant pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Suvilioti dienai bundant knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Suvilioti dienai bundant pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Suvilioti dienai bundant aprašymas

  Aprašymas

  “Suvilioti dienai bundant”– antroji serijos „Hetavėjai. Laimės paieškos“ knyga.

  Londono aukštuomenėje daug paslapčių, o dar daugiau slaptų aistrų… Ar ras Hetavėjai savo laimę išrinktųjų pasaulyje?

  Jis iš visų jėgų stengiasi apie ją negalvoti…

  Kevas Meripenas svajojo apie dailiąją Vinifredą Hetavėj nuo tada, kai jos šeima priglaudė jį, sumuštą ir mirti paliktą vaiką. Tačiau gražuolio čigono kilmė be galo mįslinga… jis baiminasi, kad blogis iš jo praeities gali pasiekti ir sugniuždyti gležną, it žvaigždė jam šviečiančią Vinę. Jis atkakliai nepasiduoda pagundai… o neilgai trukus Vinę nuo jo atitolina nelemtas likimo posūkis.

  Ar ji prisimins, koks jis buvo anksčiau?

  Pagaliau Vinė grįžta į Angliją… ir randa Kevą pasikeitusį, virtusį bejausmiu vyru, kategoriškai neigiančiu meilę. Tuo metu apie Vinę sukasi žavus gerbėjas. Kevui iškyla dilema: dabar arba niekada. Tačiau pirmiausia jis turi išsiaiškinti paslaptį, dar vaikystėje nulėmusią jo likimą, antraip rizikuoja prarasti vienintelę moterį, dėl kurios ir gyvena…

  Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano, išversto į keturiolika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas“ nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika“. Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.

  2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė, pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu, simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą.

  Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

  Leave a Reply