Šveicarija, kurios nepažįstame pdf, epub, mobi

Šveicarija, kurios nepažįstame | Vytautas Plečkaitis

Atsisiųsti knygą Šveicarija, kurios nepažįstame pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9789955344155 • Šveicarija, kurios nepažįstame.pdf
  Šveicarija, kurios nepažįstame.epub
  Šveicarija, kurios nepažįstame.mobi


  Šveicarija, kurios nepažįstame pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šveicarija, kurios nepažįstame pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šveicarija, kurios nepažįstame knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šveicarija, kurios nepažįstame pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šveicarija, kurios nepažįstame aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Šveicarija, kurios nepažįstame” skirta visiems, kurie domisi Šveicarija, jos praeitimi ir dabartimi, nori aplankyti ar geriau ją pažinti. Joje gausu ir naudingų patarimų, pastabų apie šveicarų papročius, tradicijas, pomėgius ir požiūrį į užsieniečius, neutralitetą, referendumus ir visuotinę karinę tarnybą. Nemažai žinių apie šveicarišką tvarką, apie jų milijonierius ir vargšus.
  Knygoje “Šveicarija, kurios nepažįstame” nevengiama paralelių su Lietuvos istorija ir dabartimi, taip pat bandoma atsakyti į klausimą, kodėl Šveicarija nuolatos traukė lietuvius, o į Lietuvą ne taip retai atvykdavo šveicarai.

  „Šveicarai – praktiški ir tikslingi, truputį nuobodūs. Yra toks jų sąmojis: gražu pažiūrėti, kaip šveicaras gimsta, ir gražu pažiūrėti, kaip šveicaras miršta; o kas gi vyksta kitu laiku, tarp gimimo ir mirties? Atsakysiu šveicariškai: aš išeikvoju šį laiko tarpsnį darbui.“
  Frydrichas Diurenmatas

  Leave a Reply