Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų pdf, epub, mobi

Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų | Sud. Vyt. Stašelis

Atsisiųsti knygą Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dajalita

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786094240232


 • Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų.pdf
  Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų.epub
  Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų.mobi


  Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sveikata Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų aprašymas

  Aprašymas

  Visiškai pagrįstai teigiama, kad sveikata – brangiausias žmogaus turtas. Nekamuos negalios, nelemtos ligos – jausiesi ne tik sveikas, bet ir laimingas bei turtingas.

  Leidinyje “Sveikata – Jūsų rankose. 1000 tradicinės ir liaudies medicinos patarimų” – pateikta liaudies medicinos gydymo būdai. Tai įvairių vaistažolių paruošimas, nurodoma, kokiomis ligomis sergant, kokiems organizmo sutrikimams esant, jas vartoti.

  TRUMPAS ŽODIS SKAITYTOJUI

  TRUMPAS ŽODIS SKAITYTOJUI

  Visiškai pagrįstai teigiama, kad sveikata – brangiausias žmogaus turtas. Nekamuos negalios, nelemtos ligos – jausiesi ne tik sveikas, bet ir laimingas bei turtingas.

  Ne itin lengvas gyvenimas, kai dažnokai žmogus negali tinkamai maitintis, reikiamai save prižiūrėti, leidžia mus kamuoti negalioms, ligoms. Tuomet kreipiamės pagalbos į gydytojus. Nemažai sunegalavusiųjų (kad būtų paprasčiau ir pi-giau) bando gydytis savo jėgomis – pasitelkę liaudies mediciną.

  Šios knygelės, kuri nepretenduoja į kažkokį akademinį veikalą, o tik yra paprasčiausias pagalbininkas tiems, kurie nori kiek plačiau sužinoti apie dažniausiai pasitaikančias ligas, puslapiuose surasite būdingiausius labiausiai paplitusių ligų požymius. Leidinyje “Sveikata – jūsų rankose” pateikiame liaudies medicinos gydymo būdus. Tai įvairių vaistažolių paruošimas, nurodoma, kokiomis ligomis sergant, kokiems organizmo sutrikimams esant, jas vartoti.

  Yra knygelėje patarimų, kaip reikia elgtis, kad būtų galima išvengti vienų ar kitų susirgimų.

  Įvairių ligų aprašymai, patarimai surinkti iš “Medicinos enciklopedijos”, knygelės “Gydo žolės”, leidinių “Medicina ir dar kai kas visiems”, “Respublika” ir kt.

  KNYGELĖS SUDARYTOJAS

  Leave a Reply