Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo pdf, epub, mobi

Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo |

Atsisiųsti knygą Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Medicina visiems

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 190
 • ISBN ar kodas: 9786098095425


 • Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo.pdf
  Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo.epub
  Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo.mobi


  Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sveikatos receptai. 1000 vaistų iš sodo ir miško: valo, stiprina, gydo aprašymas

  Aprašymas

  Žmonija nuo seno žinojo apie medžių bei kitų augalų gydomąjj poveikį organizmui ir stengėsi juo kuo plačiau pasinaudoti. Iš tikrųjų, medžiai, krūmai, žolynai ir gėlės savinasi iš aplinkos informaciją ir laiko ją savyje energijos pavidalu. Ypač stiprią energija turi medžiai. Toji energija nuolatos atsinaujina, todėl galima sakyti, kad medžiuose sukaupta visos gamtos jėga.

  Mokslininkai yra nustatę, kad augalai labai aktyviai absorbuoja iš aplinkos šviesos spinduliuotės raudonąjį spektrą, mėlyną ir violetinę spalvas — gana išrankiai, o žalios spalvos, kaip bebūtų keista, žali lapai ir žolynai visiškai neabsorbuoja. Atvirkščiai, augalijos pasaulis aktyviai atspindi ir pats spinduliuoja į aplinką žalią spalvą. Štai kodėl augalai taip palankiai veikia žmogų.

  Išėjus iš mūrinių pastatų į gamtos prieglobstį, kur tiek daug augalų spinduliuojamos žalios spalvos, organizmas patiria labai efektyvią sveikatinimo procedūrą. Žalia spalva gali net pagydyti, pavyzdžiui, nuslopinti galvos skausmą, padėti greičiau pasveikti peršalus, pagerinti situaciją sergant stuburo ligomis arba sutrikus medžiagų apykaitai. Jos dėka gali normalizuotis širdies veikla, ypač esant aritmijai arba tachikardijai.

  Žalia spalva naudojama gydant nervų sistemos ligas ir psichikos sutrikimus. Kai kurių medikų teigimu, ši spalva padidina regėjimo aštrumą, palankiai veikia bronchus ir širdį.

  Žalios spalvos apšvietimas naudingas sergant bronchitu, artritu, diabetu, akių ir opinėmis ligomis, vystantis augliams, esant cistų. Apskritai žalia šviesa rekomenduojama sergant bet kokiomis lėtinėmis ligomis.

  Žalios ir geltonos spalvų derinys stimuliuoja protinę veiklą, stiprina nervų sistemą, padeda atsipalaiduoti. Būnant gamtoje žalios spalvos gydomąjį poveikį sustiprina augalų, o ypač medžių energija. Medžiai keičiasi energija su žmogumi, jį stiprindami ir sveikatindami. Jie padeda gydyti ir fizinį žmogaus kūną, ir jo sielą.

  Kiekvienas medis, kaip ir žmogus, turi savo aurą arba vadinamąjį biolauką. O augdami kartu medžiai suformuoja tam tikrą atmosferą. Medžiai gali duoti žmogui aktyvios, geros, teigiamos energijos ir pasisavinti iš jo neigiamą. Priklausomai nuo to, vieni medžiai laikomi donorais, o kiti — vampyrais. Prie kokio medžio glaustis siekiant naudos ir sveikatos savo organizmui, priklauso nuo savijautos arba konkrečios ligos.

  Leave a Reply